Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan büntetitek a gyereket...

Hogyan büntetitek a gyereket ha hazudik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Mi a hazugság?

És mennyi idős gyereket?

És ha hazugságnak minősítem a dolgot, miről hazudott?


Egyébként valószínűleg sehogy, ritkán büntetek, mert szerintem nem sokra jó a büntetés.

2011. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ,hogy hány éves?

4-5 éves korban élénk a fantáziájuk,az álmaikat is valóságnak hiszik,nem tudatosan hazudnak.

Megbeszéltem velük ilyenkor,hogy ez csak kitaláció. Ami nem baj,de máskor ne mondja,hogy megtörtént. Idővel megtanulnak különbséget tenni a valóság és a képzelt dolgok között.

Ha viszont már nagyobb,és valóban hazudik,akkor megbeszéljük a dolgot. Miért nem mond igazat? Miért nem mer őszinte lenni? Miért nem vállalja a felelősséget,azért ami tett? H

Nagyon ritkán fordul elő,hogy emiatt büntetni kell. De akkor is csak azzal,hogy ma nem gépezhet,nem mehet a barátjához. De ez nagyon ritkán fordulhat elő,mert megbeszélés fontosabb és célravezetőbb.

2011. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
64%
Megnézetek vele egy Kiszel Tünde naptárat!
2011. nov. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Megahllagattamtom Rebeka Black-t stereoban.


N aviccen kívűl szerintem attól függ mekkorát hazudott.

2011. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Miért hazudik a gyerek? Ez a fő kérdés....
2011. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Miért hazudik?

Engem nem engednek el pl.bulizni vagyis úgy értem haveri társasággal ilyen táncolós partykra.hát én megoldom. Elváltak és apukám falaz nekem meg szinte az egész család.

Nem szeretek hazudni nekik de szeretnék énis élni :)

Amugy nekem az lenne a legnagyobb büntetés ha anyukám meg tudná és szomorú lenne :( 13/L

2011. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!