Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám az iskolámban dolgozik...

Anyukám az iskolámban dolgozik, és úgy érzem, hogy emiatt jobban, , szivatnak" a tanárok. Szerintetek tudok ezzel valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a túl jó kislány, de nem vagyok különösképp rossz sem. A magatartásom felsőben mindig négyes-ötös volt. Arra gondolok, hogy rám mindig sokkal jobban figyelnek, hogy pl mit csinálok. Ha beszélek néha vagy nevetek, mindig kapom, hogy ,,Ha anyukád ezt látná!" vagy hasonlóak. Ha valami rosszat teszek, akkor mindig mondják, hogy majd elmesélik anyukámnak, vagy hogy menjek el most és meséljem el neki. Szerintem azért mert itt dolgozik, nem kéne hozzá küldeni minden hülyeséggel. Amúgy az osztályban vannak nálam sokkal rosszabbak is és persze nekik sose mondanak el a szüleiknek semmit. Szerintetek tudok ezzel valamit csinálni, mert már nagyon zavar. Előre is köszönöm.
2011. nov. 12. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Irigylem a problémáidat. Figyelj, ha elküld a tanár az anyához, akkor annyit kell tenned, hogy elmész arra, és amint kiértél a látóteréből, foglalkozol a dolgoddal. Úgyse beszél anyáddal, ha meg igen, akkor meg írtad, hogy nem vagy rossz kislány (pedig mi azt szeretjük, na mind1) úgyhogy úgysem lesz belőle nagy cirkusz. Ha meg a tanár nagyon szívat, akkor szólj be neki valami olyat amivel hivatkozol családi dolgokra vagy esetleg a Hipokrates eskü pedagógusokra való átgondolására. A lényeg, hogy kezeld úgy a tanárt mint egy családbarátot, hogyha már ő is úgy kezeld téged. Ha nem nagyon gyökér, akkor felfogja majd.

15f

2011. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

egy cipő :/ (nekem még 4 évig ofőm is volt!) pl:

hazaérek

anya:Ügyes vagy, 5ös lett az angolod

én: Honnan tudod, ma írtuk?

anya: angoltanár mondta

én : -.- :D

2011. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Én már jó rég kijártam az általánost anyum is ott dolgozott, így nem volt lógás vagy eltitkolt egyes. Így utólag örök hálám ezért, hogy nem engedhettem el magam, és rendesen tanultam, nem kerültem rossz társaságba, persze nem törvényszerű, hogy így lenne de szerintem ez inkább pozitív mint negatív dolog, főleg a mai világban, mikor a szülők és a gyerekek alig ismerik egymást.
2011. nov. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy nem vagyok annyira rossz, hogy persze beszélgetek, néha nevetek, megesik, hogy visszaszólok, de nem töröm ki az ablakokat meg ilyenek:DD

Azok akik nem a gyökerebbik felébe tartoznak azok nem csinálják ezt annyira:DDD

De szerintem akkor is rossz, hogy ha valakinek valami problémája van, mindig megy anyuhoz, és eszébe se jutna velem megbeszélni.

2011. nov. 13. 07:10
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Húú, ha nekem anyukám a sulimban dolgozna...tejfölös ablakok, egy kiszakadt ajtó (véletlen), egy hiányzó csocsó-asztal kar (szintén véletlen, nem így gondoltuk), egy szétesett ágy, összefröcsögtetett fal, egy-két tökönrúgás, egy betörött orr és fej (orr az enyém, fej az ellenfél:P). És most vagyok nyolcadikos:D A vicces az, hogy alsóban, amíg a nagypapám ott dolgozott hibátlan magatartás, szorgalom volt, most meg ajajj. Szóval fel a fejjel;)

14L

2011. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne pörögj már ezen bazz, tudod kit fog érdekelni a magatartásod valaha is az ÉLETBEN? Senkit. Nagy büdös senkit, akár kettes is lehet, a magatartás jegy egy nagy büdös kamu, hogy ne dumálj annyit órákon...
2011. nov. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez lesz jövő évtől kezdve. :S

Szerintem nem tehetsz semmit, hacsak át nem mész majd másik suliba.

2011. nov. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5.! édesem most őszintén hanyas tanuló vagy?
2011. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hippokratészi esküt az orvosok tesznek te tök
2011. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!