Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az új iskolámban levegőnek...

Az új iskolámban levegőnek néznek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, idén mentem középiskolába, de totál levegőnek néznek ott. Nem csak az osztályomban, úgy nagyjából mind a 3 9. osztály ami van, nem csak hogy haverkodni nem akarnak hanem egy senki, levegő vagyok az ő szemükben. Csak akkor szólnak hozzám ha nem tetszik neki valami vagy ilyenek. Miért csinálhatják ezt? Mi lehet a bajuk velem ennyire? Lányok, fiúk is ezt csinálják, egész nap egy szót nem szólnak hozzám csak ha én odamegyek, akkor is csak válaszolnak.
2011. nov. 10. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

probléma belül van hidd el, nem azzal ahogy kinézel:D


magyarul azzal lehet a gond ,hogy nem vagy elég laza, gátlásosnak tűnsz, okoskodónak,strébernek..mai szóhasználattal élve "izetlennek", de ezen lehet változtatni !:)


nincsenek biztos közös témáitok ,ebben a korban az emberek az egojuk növelésével vannak elfoglalva ,sajnos ,vagy beállsz a sorba , vagy olyan társaságot keresel sulin kívül ahol jól érzed magad. ahol sikerek érnek-->megnő az önbizalmad

2011. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj ez még csak az első éved!!! Idővel majd jobban összecsiszolódsz a többiekkel!
2011. nov. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!