Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most jött meg másodszor....

Most jött meg másodszor. Anyukám betétjét használom, de az nagyon nagy, kényelmetlen, szerintem a fele méret is elég lenne :$ olyan izéé :D Van kisebb méret is? :D (eü. Betét. )

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
:D Persze, hogy van, jó pár méret. Menj be egy drogériába és válassz mondjuk normált elsőnek, az sem olyan nagy. Vagy ha anyukád szokta ezt intézni, szólj neki, hogy vegyen neked másikat.
2011. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D De nem szeretek anyával ilyenről beszélni.. :D Nem is mondtam el neki, hogy megjött, hanem Ő vette észre.. :d
2011. nov. 23. 21:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz ha mondod neki,hogy 'anya létszíves vegyél már nekem kisebb méretű betétet ha mész boltba,köszönöm" ennyi..nem kell túlragozni..és főgképp nem kell anyud előtt szégyelni.
2011. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, mint előző mondja.

Ne csinálj ebből nagyobb ügyet, mint ami. Bár neked az értem, de hidd el minden anya átmegy ezen, és tudják, hogy a világ legtermészetesebb dolga, még azt is tudják ismervén a gyereküket, hogy mennyire cikinek érezheti a gyerek. De beszélni lehet róla ha röviden is. Neki hidd el ez természetes. Kérd meg, hogy vegyen. Ha magadnak veszed akkor normál méretet. És hidd el a pénztáros sem fog elájulni, hogy ó te meg mit veszel, és hát jajj neked épp meg van. Tudod ő is tudja, hogy ez természetes. Minél jobban úgy adod elő, hogy ciki, annál jobban látszik rajtad, és ezt fogják látni rajtad, szóval magadnak csinálod a feltünést esetleg.

Nyugi.

2011. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az előttem szóló nagyon jól leírta:))

Én is emlékszem hogy nem mertem mondani anyunak mert nem akartam azt a kínos beszélgetést ami véglis nem is lett kínos.Szólj neki és kész hidd el ezel egy lépéssel előrébb vagy hogy ngayobb lány lettél:)

2011. nov. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan beszélj erről Anyukáddal, hiszen nincs mit szégyellned! Teljesen természetes dolog a menstruáció, és egyébként is Anyukád is menstruál! Bár neki kellett volna úgy nevelni, hogy számodra is a világ legtermészetesebb dolga legyen, hogy mindenről beszéltek!
2011. nov. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Sőt van tiniknek való is. Illatos, kis vékony, és is olyat vettem a lányomnak. Azt hiszem Bella. De párszáz Ft, bemész bárhová és veszel magadnak, ha ciki, vegyél még néhány apróságot mellette.
2011. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem jó semmi illatosított dolgot intim testrészre használni, mert attól is lehet kapni fertőzést.
2011. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél már besz*ri kislány, anyukád is nő és menstruál, nincs semmi különös ebben. Megkéred hogy kisebb betétet vegyen neked legközelebb.
2011. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8! Nem az "illatos " a lényeg, hanem, hogy tiniknek való, mert vékony, láthatatlan a szűk nadrágban is. Van belőle nem illatos is. Ha ettől bárki fertőzést kapna, elég nagy csoda lenne egyébként. :)
2011. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!