Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a mostani tini divat? Tini...

Mi a mostani tini divat? Tini mánia?

Figyelt kérdés
Egy 14 éves kislánynak kell fényképes tortát csinálnom!A HSM kiment a divatból, a Hannah montana is !Van új őrület, ami most hódít??
2011. nov. 24. 08:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem te vagy az anyuka, akkor kérdezd meg az anyukáját, h milyen poszter van a szobája falán. Ha valamilyen együttesé, énekesé, akkor azt tetesd a tortára. Ha csak vmi állatos kép, akkor vszínűleg az az igazi kedvence és akkor annak a képét érim meg. Esetleg vmi szíves, csillagos képet.
2011. nov. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem az anyukája vagyok, a szomszédja!Az édesanyja kevesebbet tud a lányról mint én! :( Sokat itt van nálunk, azért csinálok én tortát neki!
2011. nov. 24. 09:07
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
csinálj valami olyat amin valami értelmes dolog van,mert a mostani tini kedvenc a bu*is sp meg flour tomi,gáz tinicelebek
2011. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A Disney-s meséket/sorozatokat szerintem hagyd :).

Mondjuk AFC,de attól függ miket szeret. Kérdezd a kedvenc együttesérről/énekeséről

2011. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Kedvenc együttes logója tuti:) Nekem a legjobb barátnőm hatalmas seconds to Mars rajongó pl és kapott egy nagy tortát a logójukkal. Biztos ő is szeret egy énekest, együttest, a fénykép szerintem kicsit bizarr tortákon (mert megesszük és nah...nekem bizarr) ezért én logóra gugliznék rá. Sok boldog szülinapot neki!:)14L
2011. nov. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

szia!:)én egy 14 éves lány vagyok nálunk most a mémek hódítanak szóval szerintem biztos örülne neki:D [link]

vagy esetleg a nyan cat:DD

de beszélgess a lánnyal ilyenekről,nézz szét a szobájában biztos vannak poszterei a falon

vagy ha valami sportot szeret (pl én nagyon örülnék egy F1-es tortának:DD)

ha esetleg csajosabb akkor valami ilyesmi torta: [link]

2011. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell fényképes torta,pl kedvenc állatom a kutya és picinek kaptam egy kutyás tortát és sírtam mikor felvágták:) persze most nem sírnék,de nem tetszene.

Inkább egy színes kis marcipántorta jobban tetszeni olyasmi mint amit az utolsó linken látható,persze lehet szolidabb kiszerelésben:D

2011. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Poszterei nincsenek nem olyan stílusú a lakásuk!Van kutyusa is, de igen azt nem szívesen raknám tortára én sem! A Torta maga olyasmi lesz mint a linken látható, vagyis marcipánnak bevont, viszont arra akartam képet ügyeskedni!De majd még gondolkodom!

Köszi mindenkinek!

2011. nov. 24. 18:48
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
ha szereti a ruhákat,egy divatújság címlapja szerintem tökéletes lenne.pl és most "tapétáztam" ki a szobám falát,újságokban lévő divatmárka reklámjaival.szerintem örülne neki ha csajosabb csaj :) 14L
2011. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez az újság remek ötlet!!!!!!!! Keresek egy divatújságot, és beszerkesztem a címlapba! De jó!!!!!!!!!Köszi!!!!!!!!!Nagyon csajos csaj!!
2011. nov. 25. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!