Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jó tanulással kapcsolatos...

Jó tanulással kapcsolatos idézet, ami motiválna a tanulásra?

Figyelt kérdés

Ha tudtok, akkor légyszi írjátok le nekem! Köszönöm szépen!

15/L


2011. nov. 26. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
'A tanulás gyökere keserű, de a gyümölcse édes'.:)
2011. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Hát én nem tudok konkrétan idézetet mondani, de én egyszer a tv-ben láttam egy afrikai kislányt, aki nagyon szeretne orvos lenni és mindent megadna, hogy tanulhasson, na engem ez motivál!

20L

2011. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tanulj,mert h¨lye maradsz..nekem mindig ezt mondogatták. Bár engem az motivál,hogyha szétnézek a családomban:(
2011. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Tanulj meg mindent, amit lehet, amikor csak lehet, akitől csak lehet! Egyszer eljön az az idő, amikor hálás leszel ezért magadnak."

Sarah Caldwell



"Az embert mindenre meg kell tanítani. Az embert már nem kötik az ösztönei, ezért bármi lehetséges számára - és ha nem látjuk el kellő útmutatásokkal, csak a sötétben fog tapogatózni."

Osho


A tudásod a jövőd kulcsa. Ezt most én mondom, hidd el. Nem feltétlen arra lesz szükséged, hogy négyzetgyököt vonj majd mindig, és a fotoszintézisről beszélj, csak arról van szó, hogy ha valamit tudsz, az a tiéd, már nem veheti el tőled senki és arra használod, amire csak akarod. Ebben rejlenek későbbi lehetőségeid.

2011. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"Ha egyáltalán ragyogni akarsz, fényeskedj a tudásoddal!"
2011. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
'A könyvek néma mesterek'
2011. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Tanulok, mert a tanulásba fektetett energia meghozza a gyümölcség. És mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni! :D
2011. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tanulj tinó,ökör lesz belőled!
2011. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

“Tapasztalatainkból semmit sem tanulhatunk, csak abból, ha elgondolkozunk rajtuk.” (Robert Sinclair)

“Ha arra törekszel, hogy az örök mértéket kövesd: ne botránkozz azokon, kik nem erre igyekeznek, hanem törekvéseik ingadozva ágaznak a sokféle véges és változó mérték között. Ne azt nézd, hogy mijük nincsen, hanem mijük van: mert még a legnyomorultabbnak is van olyan lelki kincse, mely belőled hiányzik. Kifogásolni, fölényeskedni bárki tud. Tanulj meg mindenkitől tanulni.”

(Weöres Sándor)


“Az embert nem a születés, a földi rang avatja előkelővé, hanem a szellem és a jellem.” (Goethe)


Sok mindenről kell valamit tudni, s egy dologról minél többet.

2011. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem röhögni: Én a következő nagyon velős idézettel nyögtem végig a közgázt úgy h full humán beállítottságú voltam: "Fasza csaj vagy, meg tudod csinálni!!!" Ki volt ragasztva a polcom aljára az ágyam felett, ezzel feküdtem, ezzel keltem, ezt mantráztam és megcsináltam:-)))
2011. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!