Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiú 12 éves osztálytársamnak...

Fiú 12 éves osztálytársamnak mit vegyek?

Figyelt kérdés

Tudjátok a szokásos.Kihúztam egy fiút én meg lány vagyok így nem tudom mit vegyek neki?Segítenétek?

Ő 12 éves 6.-os!


2011. nov. 28. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemigazán tudom mi a menő mostanság. Mi enyi iősen még játszottunk. Valami számitógépes játék? Vagy ha ez már nem menő ennyi idősen akkor férfi parfüm vagy valami póló amin a kedvenc együttese van, vagy ha szereti a focit akkor a kedven focicsapatról sál bögre vagy hasonló dolog. Reméllem tudtam segíteni. 19/L
2011. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát a gépes játék az kissé drága, a parfüm is talán.Lehet lesz egy bögre naptár meg csoki aztán ennyi!!
2011. nov. 28. 16:09
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen értékben akarsz neki venni?
2011. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Háát úgy kb. 500-1000 ft
2011. nov. 28. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 12 éves lány vagyok(7.-es). Én is fiút húztam, vettem neki egy plüss majmot(jysk-ben 200Ft) és csokikat. Nekünk minimum 700 Ft-os összegben kellett vásárolni, kb. 1000-1200 Ft-t költöttem.:)
2011. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én 12 éves lány vagyok és a fiú osztálytársaimnak többnyire Axe-ot szoktam venni...(Tusfürdő, Dezodor) veszel hozzá egy két csokit mondjuk valami márkásat: milka, snickers ilyesmi.



Hát ebbe a korba a legsz*rabb vásárolni mert nem lehet plüssállatot se venni meg határidőnaplót se. xddd ugye érted? :D

2011. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Láncfűrészt.
2011. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 csomag óvszert.
2011. nov. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne vegyél parfümöt, dezodort ilyesmit, az egyrészt személytelen, meg utalás is lehet arra hogy büdös vagy barátom. igazából ez a karácsonyi húzás elcsépelt, én sem szerettem az oskolában annó. vegyél neki csokit azzal nagyon nem lehet melléfogni, a bögre is jó ötlet, ha tlaálsz valami jó mintát, pl autók vagy ilyesmi, úgyis már megnyíltak elindultak a karácsonyi vásárok.. először azt akartam írni, hogy vegyél neki sört, de aztán láttam hogy még fiatalok vagytok..:D
2011. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!