Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ajándékot vegyek a 14...

Milyen ajándékot vegyek a 14 éves lány osztálytársamnak? (Infó róla lent)

Figyelt kérdés

A szokásos karácsonyi névhúzogatás az osztályban. Lány húztam, és fogalmam sincs-sem érzékem az ilyenhez-, hogy mit vegyek neki, kb. 1 000 forintból.

Azt tudom róla, hogy: egész visszahúzódó lány, szeret olvasni-írni, nagy Twilight fan, szereti az ékszereket, meg az ilyen pihe-puha dolgokat(bnője kabátját folyton simogatjaO.o)

Az a baj, hogy könyv 1000 alatt szerintem nincs, twilightos cuccok meg drágák(oszt.társam mondta) ékszernél meg nem tudom, hogy mit kéne néznem.

Nem szeretnék a bögre+csoki+toll dologhoz idomulni, mert az már tényleg sablon.

Ötletek?

Köszönöm, előre is!


2010. dec. 17. 20:02
 1/8 anonim válasza:
80%
Plüssöt! Lehetőleg karácsonyit és puhát:) Tudakold meg valahogy h mi a kedvenc állata és olyat vegyél:)
2010. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Roxi96 ***** válasza:
PÁRNA
2010. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kovboj ***** válasza:

ha jó nő és bejön neked akkor mozijegyet a te széked mellé :) mostanában úgyis jó filmeket játszanak...

persze a saját jegyed ára meg a popcorn(én csipszet szoktam becsempészni:)) ára hozzájön, de megéri ha jó érzitek magatokat.

2010. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy aranyos plüssfigurát vagy lehet meleg harisnyát is venni. 15/L
2010. dec. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nálunk is volt ilyen húzás ugyanígy 1000 a limit de sajna nem jött ki annyiból(ferraris könyv + csoki)mert így 2300 forint volt. De kisatíroztam az ár-matricát és így senki nem fog rájönni.

13/F

2010. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valami bizsukat vagy vlm pihe-puha plüssállatot pl. 1 rénszarvast...

13/L

2010. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már odaadtam neki. Úgy tűnt, hogy tetszett neki:D
2010. dec. 21. 12:21
 8/8 anonim válasza:
Barby te hol laksz (könyörgöm leggyen szolnok)??
2011. jan. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!