Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 15-16 éveseknek Pesten milyen...

15-16 éveseknek Pesten milyen helyet ajánlotok ZP-n kívül például? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van két öcsém, 15, és 16 évesek. Eddig egyszer, most szilveszterkor mehettek be az éjszakába, néhány idősebb, megbízható emberrel, akiket mi is ismerünk. Most, hogy nekik jön a tavaszi szünet, nyári szünet, anyuék lassan kezdik engedni, hogy elmenjenek néhány szórakozóhelyre, de nem nagyon tudjuk, hogy hova kéne elengedni őket. Anno mi még vidéken laktunk, úgyh a közeli városba jártam be discoba, 5 éve, mostmár Hajógyári sziget általában, tehát nem nagyon vagyok/vagyunk képben hogy mi lenne a jó nekik. Melyek azok a helyek, ahova beengedik őket legálisan, és az ő korosztályuk jár szórakozni? (ZP-n kívül)

Kérem, csak olyanok írjanak, akik nem leszólni akarnak, hogy még fiatalok, stb, csak olyanok, akik tudnának valami jó helyet. Bpesten. Előre is köszönöm!


2011. ápr. 12. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A ZP-ben nem 18 a korhatár?

Mi sose jártunk diszkózni, mert ott leginkább csak taplókkal futottam össze kevéske tapasztalatom alapján, inkább beültünk a srácokkal egy nem késdobáló kocsmába. Minden sarkon van szinte már ilyen, ami inkább a fiataloknak van, nem a kőműveseknek. Vagy házibuli. 15-16évesen bőven jó. Am meg 5 éve is hiába jártál volna Pesten szórakozni, azóta bezártak helyeket, kinyitottak újakat, más lett a divatos. :P De az ő korosztályuk leginkább az ilyen WestBalkán szintet szeretik... én nem engedném őket. Szórakozáshoz nem az kell, hogy bedrogozva, beállva többszáz idegennel vergődjenek, nem? Haverokkal meg mindenhol jó.

Kisebb bulikba sztem nyugodtan mehetnek, a legrosszabb, mai történik, hogy csatakrészegre isszák magukat, ha van eszük, a detoxig nem jutnak, de az ilyen tömegpartikkal még várnék. Esetleg veled együtt fesztiválokra? Abból se feltétlen a Szigetet választanám elsőre. :D

2011. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A ZP-re úgy gondoltam, hogy velem együtt, mert oda úgy mehetnek be, hogy egy 18 év feletti személlyel, legalábbis nagyon úgy tudom. Aztán én ellettem volna, ők meg hadd szórakozzanak:) Mert a többi helyre meg 18-as személlyel sem mehetnek be. Házibulik persze, oda mehetnek ha akarnak, az rendben van. Szigetre mi is gondoltunk, lehet majd megbeszélem velük, mindenesetre köszönöm szépen a választ:)
2011. ápr. 13. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!