Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Segítsen valaki! hogyan...

Segítsen valaki! hogyan tudnék magamon változtatni?

Figyelt kérdés
Itt konkrétan nem a szüleim akarnak megnevelni, hanem én magamat, mert azt szeretném, hogy a szüleim azt kapják vissza amit adtak. Nagyon jó szüleim vannak. Jó tanuló vagyok most vagyok 8.os 14 éves srác. Kedvelek minden tanárt, sok barátom van, de egyszerűen órákon egyfolytába beszélek és tudom hogy rossz és nem akarom zavarni az órát, de mindig valahogy elkezdek dumálni és emiatt 3as a magatartásom és az nem fasza felvételihez. Nem vagyok stréber, jól tanulok mert gondolok a jövőmre. De egyszerüen egyfolytába beszélgetek...vagy poénkodok órán és ezzel zavarom az órát és másokat is és legfőképp magamat mert később ez vissza üt. Hogyan tudnám magam visszafogni?

2011. nov. 29. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, a felvételibe nem számít bele a magatartás, szorgalom jegy.. :)
2011. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
uhh az jó :DDD
2011. nov. 29. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondta amúgy velem ugyan ez van csak lány vagyok meg 9.-es.de én eldöntöttem ,hogy minden órán külön ülök mindenkitől,igaz,hogy így se teljes a koncentrációm ,de a tanárok látják,hogy igyekszek meg nem eszek,iszok,dudolászok,beszélgetek,levelezek stb órán és így megadják fél évkor az 5 magatartást,mert,hogy én mennyire igyekszek.

Így órán meg rajzolgatok,színezek, megcsinálom a házikat stb..

2011. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zkriszti3 ***** válasza:
Az én fiam is mindig beszél,nyílt őszinte srác.Néha nagyon fárasztó de én így szeretem,így fogadtam el. Ne akarj nagyon változni,de ne zavard az órát ,hiszen nem hallod mit mind a tanár.
2011. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A magatartás igenis beleszámít,ha jó iskolába akarsz menni,nem fognak felvenni 3-assal,mert sokan tanulnak szintén jól és mellé 4-5 a magatartásuk,miért kellene nekik egy változó magaviseletű tanuló?

Félévig bírd ki,utána már kicsit lehet lazítani.:D

2011. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a hozzászolását :) segítettetek. énis külön fogok ülni és beszélek minden tanárral hogy igyekszek megváltozni! köszönöm még1x
2011. nov. 30. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!