Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Szijasztok nekem olyan kérdésem lenne hogy ma nem mentem iskolába mert el aludtam!! Régen még 4-5. osztályban nem szerettem járni és az orvoshoz mentem mindig ki de ő megunta ezt és már nem ad nekem igazolást :( A szülői igazolás már nincs meg a 3 nap!! máshonnan?? Normális válaszokat kérek :( Előre is köszönöm :)
2011. nov. 30. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik orvoshoz.
2011. nov. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De a körzeti orvosom azt mondta hogy nem ad :( akkor milyen orvoshoz igy hirtelen?? :(
2011. nov. 30. 11:01
 3/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk elmehetsz egy másik orvoshoz, amely nem a lakóhelyedhez tartozik.
2011. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gondolom nem csak az egy orvos létezik felétek, esetleg lehet apellálni a tanárod feledékenységére, és becsempészni még egy igazolást, ami persze kamu. Egyszer én is kipróbáltam akkor 5 szülői igazolásom volt. Persze ez nem büszkeség, csak akkor gyorsan kellett cselekedni.
2011. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Édesapám nem hiszem hogy ír esetleg én tudnék irni a nevében :// mert ugyan az az aláírásunk :) De ezt nem értem hogy hogy menjek el másik orvoshoz aki nem is ismer?? ://
2011. nov. 30. 11:14
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Másik dokihoz nem tudsz menni, ez butaság, mert csak a saját orvosod adhat igazolást. Max fogorvos, vagy olyan doki, ahol várni kellett, leigazolja, hogy ott voltál. Kapsz egy papírt, hogy "Rendelésen megjelent". Menj el fogorvoshoz, mond meg neki, hogy egész éjjel fájt a fogad, nem tudod mi lehet, nézze meg, és igazolja le a napodat, mert emiatt suliba sem tudtál menni.
2011. nov. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is fogorvoshoz mennék el. Neki adnia kell igazolást,mivel megjelentél a kezelésén.
2011. nov. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Fogorvos itt a közelben nincsen ahoz át kéne mennem másik faluba ami 10km és ennyit nem szeretnék most buszozni :// akkor marad a szülői igazolás :( de félek hogy el fogadja ezt a o.f.
2011. nov. 30. 11:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért az kritérium hogy ismerjen? Max. egy jó dolog, tud akármikor írni igazolást. Menj el kórházban és csináltass egy alapos kivizsgáltatást, ahol mindent megvizsgálnak, jobbat nem tudok.
2011. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem ha felhívod a háziorvosod,hogy egész nap megy a hasad meg lázas vagy akkor pl miért nem fog neked igazolást adni?
2011. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!