Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen karácsonyi ajándéknak...

Milyen karácsonyi ajándéknak örül egy 15 éves lány? Mi a menő most?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 23:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
A bizsu szerintem mindig nyerő. Vagy egy jó táska.
2011. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
mp 4 vagy mp5 lejátszó pl!
2011. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
Cigi,pia ez menő a kamaszoknál. Legalább is ez az én meglátásom.
2011. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

Szia.

Én is az ékszerekre dobom a voksom,de sok kiegészítő van még ami hasznos is és el is nyerheti a tetszését.

Pl.sál,táska,övek...

De én a smink & pipere táskát sem vetem el... a tinik szeretik a tükör elött csinosítgatni magukat :)

2011. dec. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

attol fugg kitol kapja :)

szerintem jo a bizsu ekszer,valami csajos,vagy egy olcsobb parfumnek is orulne.vagy zenei CD

de ha valami dragabbat szeretnel,akkor jo a zenelejatszo is.

14L

2011. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Szia!15 éves lányom van,ő és a barátnői vámpírrajongók,ugyhogy ebből a kategóriából a piros pöttyös könyvek,és ami vámpíros bármi.A párducmintás cuccok,lányomnak van a karkötőtől a sálig,szoknya,fülbevaló,sőt a sminkészlete is.Sminkcucc is jöhet,fogyóeszköz.Bizsuknál a masni,bármin,a bagoly,gitár motívumok.Attól is függ hogy milyen stílusú a lány.Az én lányom még imádja az öveket is.
2011. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
ruhák, bizsuk, sálak, sminkek, csizma télre, kabát... én most ilyesmiknek örülnék.
2011. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
parfüm, ékszer, táska úgy általában
2011. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
mp4,iPod,óra,ékszer,táska,telefon,laptop/notebook...stb.:D
2011. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Kellékek a hobbijához, ruhák, ékszerek, különleges édességek(elsősorban bon-bonok,csokik), parfüm, képek, még a saját képekből nyomtatott naptár is jó ötlet(én tuti örülnék neki), könyvek, iskolába szép füzetek,ceruzák,tollak(esetleg tollkészlet), ha szemüveges egy szép elegáns szemüvegtok de igazából szerintem bármi lehet ha értékeli.
2011. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!