Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Népszerű, menő lány szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Népszerű, menő lány szeretnék lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is kérlek ne vess, meg. De vágyom a népszerűségre, h udvaroljanak nekem.

Milyen az a lány aki népszerű?

19/L


2011. júl. 3. 20:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Legyél szép. Akkor lehetsz bármilyen belül, akkor is körülrajong a sok "ember".
2011. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Kívülről szép vagyok szép vagyok, lehet nagyképűen hangzik, de sokan mondják
2011. júl. 3. 20:58
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Ha szép vagy, akkor meg mi a bajod?? Akkor biztos jókora önbizalmad van, meg észrevesznek a pasik..
2011. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

hát egy csaj 2 féle képp lehet népszerű:

1, szokimondó jóarc bennevan mindenbe

2, kipakolja mindenét és minden népszerübb csávoval megkuratja magát.


az 1. verzió a tanácsoltabb sztem :D

2011. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
36%

akkor dugasd meg magad egy népszerű férfival.


47F

2011. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
58%
Legyél szép,járj el bulizni és gyere össze a legnépszerűbb pasival a suliból
2011. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Attól,ha megdugatod magad mindnekvel nem népszerű leszel..csak egy hirhedt k*rva..Ne hallgass rájuk.Ha tényleg szép vagy,akk elvileg udvarolnak..Vagy ki mondta neked?Az se mindegy..
2011. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Azt mondta a legjobb barátnőm, h lehetnék lazább, mert túl merev vagyok. És, h sokakkal flegmázom...pedig én akkor szeretnék poénkodni.

Szépnek sokan mondanak, fiúk, lányok, de soha nem a szemembe, mindig mástól hallom vissza.

Most van pl egy srác, aki tetszik, de nagyon távolságtartó volt velem. Mígnem egy buli végére az én kezdeményezésemre 2 órát beszélgettünk. Utána is én kerestem neten(facebook chat, nem volt más lehetőség)Azt vártam, h ő majd keres, dehát nem így van...Pedig elvileg kedvesnek, szépnek tart, bár elég visszahúzodó, félénk.

2011. júl. 3. 21:29
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

Hadd mondjak valamit, az ÖSSZES lánynak.

1. Ha azt mondják facebookon egy képed alatt, hogy szép vagy: az KAMU

2. HA egy barátnőd mondja azt, hogy szép vagy: az KAMU

3. Ha azt mondják, hogy ettől és ettől hallottam, azt, hogy szép vagy: az KAMU

4:Ha egy idegen mondja neked (pasi/csaj), hogy szép vagy: na erre hallgassatok, ez általában nem kamu


Jegyezzétek meg :D

2011. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A nyíltság, a közvetlenség sokkal többet számít, mint a külső! Ha távolságtartónak, hidegnek látszol (tudom, hogy nem rossz szándékból, csak pl. nincs elég önbizalmad), akkor kevésbé leszel népszerű, hiába vagy akármilyen szép. Ne azt várd, hogy odamenjenek hozzád barátkozni, menj te! Leharapni a fejed senki sem fogja:)

Még 1 dolog: ne így indulj neki, hogy "népszerű akarok lenni", mert az úgy elég erőltetett lesz...és fel fog tűnni mindenkinek. Inkább először változz, legyél lazább, és utána add csak magadat.

2011. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!