Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vasárnap egész délután/este...

Vasárnap egész délután/este együtt leszünk. Elmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki most 9.-es,de tavaly még a mi sulinkba járt és én totál beleszerettem,de ha szakított az egyik barátnőjével,akkor rögtön lett neki egy másik...

Szóval sosem volt esélyem arra,hogy elmondjam neki,hogy mit érzek iránta.

De most mintha talán én is bejönnék neki.


Ő az egyik fiú osztálytársamnak a legjobb barátja és kitalálta,hogy összehozza azzal a lánnyal,aki tetszik neki.Megkért,hogy segítsek neki,mert azért csak én vagyok vele szinte egész nap és a lánnyal is jóban vagyok.


Kitaláltuk,hogy Ő elhívja az osztálytársamat mozizni,én pedig elhívom vásárolni a lányt és a plázában 'véletlenül' találkozunk.Aztán valami hülye kifogással én le akarok lépni,de mivel már sötét lesz,ezért félni fogok egyedül és a srác(aki tetszik *.*) majd elkísér.

Aztán a barátnőm és az osztálytársam majd ellesznek kettesben és majd beülnek mozizni,stb...


Szóval így kb. egész délután és este vele leszek,mert anyáék nem lesznek itthon és mondta a srác,hogy talán mi is elmehetnénk valahova.



Nem tudom,hogy ez most csak olyan baráti elhívás vagy azért teszi,mert tetszem neki.

Tudom,hogy szereti váltogatni a barátnőit és nem szeretném,hogy kihasználjon...



Mondjak neki valamit arról,hogy mit érzek iránta?


14L


2011. dec. 1. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, akár egy film! :) Semmiképpen se mondd el neki az érzéseid!! Szerintem valószínüleg azért téged kért meg a srác erre a "feladatra", mert tetszel neki. Ez jó, de ne ess azonnal a karjaiba! Szépen lassan ismerjétek meg a másikat, próbálj egy kicsit elérhetetlen maradni, megmutatni, hogy te nem csak egy lány vagy a sok közül, hanem A lány! A legfontosabb, hogy legyél önmagad, és ne fecsegj túl sokat, lehetõleg kerüld a nagyon lányos témákat, mint shoppingolás, ruhák stb., és ne tárulkozz ki túlságosan! Így minden rendben lesz! De ha csak egy tanácsot akarok adni, akkor az ez: Legyél különleges! Sok szerencsét! 15/L
2011. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne mondj neki semmit az érzéseidről.Egy fiú pláne ebben a korban nem szereti ha a lány oda van érte.Várd meg hogyan alakulnak a dolgok!Ha többet akar tőled szimpla barátságnál akkor majd úgyis alakulnak a dolgok maguktól nem kell feltétlenül szerelmet vallani csak érezzétek jól magatokat.Ha úgy látod bejössz neki és többet akar esetleg flörtölj vele,hogy lássa azért nem közömbös számodra de nem kell elsőre több.Csak ügyesen!

Majd mesélj mi volt!

2011. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok!Egyébként az első válaszoló nagyon szépen leírta,ott a pont!

Hidd el én is átmentem ezen!

23 éves,5 hós kislány anyukája

2011. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem se mond el neki,max csat utalj rá,de azt se szavakkal,hanem viselkedéssel,de ne túlózd el!

az előttem válaszolók mindent leírtak.sok sikert.és tényleg,majd írj hogy mi volt :)

14/L

2011. dec. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Végül is nem mondtam el neki,hogy mit érzek iránta,mert tök jól elvoltunk így is...

A barátnőmet meg az osztálytársamat ott hagytuk a mozinál,azután beültünk pizzázni egy étterembe,sétáltunk,vett nekem egy parfümöt és nyakláncot(kértem,hogy ne vegye meg...) és utána elmentünk hozzájuk,mert a szülei vendégségben voltak.

Olyan jó volt ott lenni náluk,csak az a baj,hogy mesélte,hogy az egyik volt barátnője megint össze akar jönni vele :/

Sokak szerint én is jól nézek ki,de ahhoz a csajhoz képest semmi nem vagyok és ha összejön vele,akkor nekem annyi,nem lenne esélyem.

2011. dec. 4. 22:23
 6/10 A kérdező kommentje:

Ja, és a legjobb:

Meséltem neki,hogy hülye vagyok fizikából és kémiából,mert eddig minden órán vagy aludtam vagy pedig facebookoztam és megígérte,hogy ha nekem is jó lenne,akkor néha tudna segíteni abban,hogy jobban megértsem a dolgokat.

Szóval ez azt jelenti,hogy legalább heti 2-szer találkozni fogunk délutánonként.

2011. dec. 4. 22:27
 7/10 anonim ***** válasza:

12-01 16:59 vagyok!

semmiképp ne mond hogy "hozzá képest nincs esélyem".sokszor nem a külső számít!és ha ilyen jól elvoltatok,ezután is jól ellesztek!szurkolok,hogy összejöjjetek :)

2011. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
na,azóta volt valami ?
2012. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tudom, hogy lassan egy éves ez a kérdés, de ez mindig aktuális: ha a kiszemelted karjaiba veted magad azonnal, azt fogja hinni, hogy téged könnyen meg lehet kapni. Persze nem arra célzok, hogy otromba módon utasítsd el! Játssz vele, szemezzetek! Az igazi nőkért (akikből egyre kevesebb van) harcolni kell!
2012. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak tökéletesen igaza van!!!
2012. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!