Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek beengednek így a...

Szerintetek beengednek így a koncertre? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Apától kaptam két jegyet a Rihanna koncertre. Vele fogok menni. Nagyon vigyáztam a jegyekre, de mégis baj történt!! Beleszakadt azon a részen, ahol a két fele össze van rakva. Mármint az a része próbál leszakadni, amit elvileg a biztonságiőr fog letépni! Anya megragasztotta egy darab kis ragasztóval, de annyira rettegek, hogy nem engednek be. Szerintetek beengednek, ha magunkkal visszük a számlát, és azzal tudjuk igazolni, hogy megvettük a jegyeket? Könyörgöm nyugtassatok meg, vagy írjátok le, amit gondoltok, mert nagyon nyomaszt ez az ügy. Rihanna a kedvencem évek óta, és olyan stressz vesz rajtam erőt, ha arra gondolok, hogy nem fogadják el a jegyeket!

Ja és a másik jegy nem szakadt el nagyon, csak éppen hogy. De anyukám arra is tett egy kicsike kis ragasztót a biztonság kedvéért. Gond lehet ebből??

Előre is köszönöm a válaszokat. 14/L


2011. dec. 3. 23:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, be fognak engedni. :) Nekünk anno a Scorpions jegyünket a kutya tépte meg elég keményen, napokig nem tudtam aludni, hogy most mi lesz. Aztán ott semmi probléma nem volt, az őr megnézte, mondta hogy semmi gond, végülis megvan a jegy. Pedig az nem ilyen szakadás volt, hanem darabokból ragasztottam össze:))
2011. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és két nap múlva jön a RIHANNA! Jaj, már úgy izgulok, de most már nem a jegy miatt ^^

Köszönöm a megértő válaszokat, jóéjt mindenkinek :* ♥ :)

2011. dec. 6. 22:22
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én jegyem teljesen leszakadt tegnap a nagy tülekedésben, de csak addig számított igazán, amíg lekapta vonalkodót és az külön van mindkét felén. Simán beengedtek így is :D
2011. dec. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Engem is beengedtek minden gond nélkül!! :) Egy kedves fiatal lány volt ott, és még jó szórakozást i9s kívánt! :))
2011. dec. 11. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!