Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 13 éves lányodat...

Elengednéd a 13 éves lányodat 30seconds to Mars koncertre?

Figyelt kérdés
Soproniak vagyunk és a legjobb barátnőjével és a barátnő bátyjával mennének.
2011. márc. 28. 06:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi idős a bátyja.

Szerintem viszont akkor sem egy 13 éves lánynak való egy ilyen koncert, kissé fiatalka még hozzá.

2011. márc. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem semmi szín alatt.Lenne 16 vagy valami de még nagyon gyerek utána ha valami baj van engem vesznek elő hogy egy kiskorút hogy a francba engedhettem el egy koncertre még ha kisérővel is a másik ami lényegesebb ha isten ne adja baj lenne életem végéig nekem lenne lelkiismeret furdalásom hogy én miattam van mert ha nem engedem el nincs baj.
2011. márc. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Semmiképpen, viszont fontolóra venném, hogy elkísérem őket.

S ott a koncerten szabadjára engedném, csak megbeszélnénk egy pontot, ahol minden egész órában lejelentkeznek nálam.

De ha a barátnő bátyja felnőtt, és megbízol benne, és a lányok is megbízhatóak, akkor igen. Rábíznám a báttyra. Ha mondjuk 25 éves orvos.

2011. márc. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%

Szia!


Nekem is van egy 13 éves lányom,de én nem engedem ilyen helyekre.

Még csavarógni se!

Borzalmas a mai világ!!!!!!

2011. márc. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

13 évesen én sem engedném el egyedül, de én vagy apa tuti elmennénk velük ha egyik másik anyuka vagy apuka sem megy el.

A bátyó kakilni fog a kistesóra, vagy a kistesó a bátyóra. ha a bátyó nem 30 éves akkor nem engedném el velük.


Nálunk ilyen baj nem lesz mert a párom szeret koncetre járni így ö tuti elmenne velük.

2011. márc. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha én (vagy a férjem) is mehetnék. Persze tudom hogy megy ez, ciki, meg minden, de én jó szülő módjára megígérném, hogy észre sem fogja venni, hogy ott vagyok.
2011. márc. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Semmi képen sem egy 13 éves gyereknek otthon a helye és nem koncerteken.
2011. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Elengedném. !
2011. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 tetris ***** válasza:
25%

Két kislány késő éjszaka egy vad rockkoncerten ugyan mit keresne? Ott vszeg lesz majd örjöngés, ivászat,verekedés, tömeg, cigi, haverok, még talán drog is.

Bármi megtörténhet. Leitatják őket, autóbaleset, erőszakolás, eltapossa őket a tömeg, ...

Én ugyan el nem engedném őket, akárhogy durciznak is.

2011. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
42%
Szerintem elengedheted.:D nem vagyok sokkal több..de 13 évesen(ha nem volt messze.) akkor egy barátnővel simán elengedtek.(:
2011. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!