Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Egy kisebb faluban élek.. és minden nap busszal járok be több mint 25 km-re a városba suliba és alig van busz hazafelé..:S

nincs egy barátnőm se itt a faluba a családon kívül SENKIM!

a városba meg rengeteg ismerős,barát,barátnő van de velük csak szinte a suliban tudok beszélni vagy ha összefutunk valahol az utcán meg ha előre megbeszélés alapján bent maradunk vagy esetleg ha ő ott lakik fent marad vagy lemegyünk nála.. de ez így egyel talán nem jó mert alig tudunk beszélni.. és itthon meg csak gépezni tudok és elég rossz helyzetben érzem magam hogy nem mehetek itthon sehová nem azért mert nem engednek hanem mert nincs kihez.. minden álmom hogy elköltözzünk egy nagyobb városba vagy legalább egy kisvárosba..

nem tudom mit kezdjek magammal itthon ebbe a kis faluba mivel itt egy normális ember sincs akivel lehetne barátkozni vagy sokkal nagyobb tőlem és sosincs itthon vagy , nagyrészt cigány aki velem egyidős lenne.. meg sokkal kisebbek vannak de azok is ilyen elég gázosak.. meg persze a nagyobbak akik nagyon jó fejnek látszanak de más témájuk van meg megvan a kifejlett baráti körük akikkel járnak bulizni.. amit én nem igazán szoktam..

segítsetek mit tehetnék ez ellen..

14/L


2011. dec. 9. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
írj privátot ha van kedved, nekem is vannak ilyen jellegű gondjaim.
2011. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
VALAKI biztos akad..
2011. dec. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!