Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy egy 13 éves...

Normális, hogy egy 13 éves lánynak 18 éves barátja van?

Figyelt kérdés
Egyik közeli ismerösömnek a lánya jár egy 18 éves fiúval.Ha felhozom a témát azzal védekezik ha nem engedi meg neki akkor a hátamögött járna a sráccal.Amúgy bejár hozzájuk szinte minden nap.Nekem is van egy lányom igaz 2 évvel fiatalabb, nem vagyok konzervatív de szerintem ez nem normális.Nem hiszem ha mindent megenged az ember a gyerekének akkor az nem fog az ellentétjére fordulni.13 évesen piercin és 18 éves barát ez nekem sok.Vagy csak nekem?Más 13 évesnek is vannak ilyen dolgaik?
2011. dec. 11. 20:23
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
53%
nem azzal van a baj, hogy mennyi idős, hanem hogy barátja van.. nem kéne még ezzel foglalkoznia szerintem.. az a baj, hogy a mai fiatalok nagyon korán kezdenek mindent és 25-30 éves korukra kiélt, elhasználódott emberek lesznek..
2011. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2011. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
piercing..
2011. dec. 11. 20:32
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintünk se normális (32évesek vagyunk),de ez mostanában menő,trendi.
2011. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
szerintem nem normális.a lány csak azért jár vele,mert ez szerinte "menő". a csávó,meg szerintem nem is szereti meg semmi,csak azt akarja amit minden más felnőtt férfi(aki ilyen)egy fiatal lánytól.lefeküdni vele.az anyjának gratulálok,jó nevelést kapott a lánya ha tudja hogy a háta mögött úgy is járnának.a piercing is nagyon okos ötlet volt mondhatom.szerintem ne foglalkozz vele,majd megisszák a levét,ha a fiú megerőszakolja a lányt,és majd mehetnek a rendőrségre.14L
2011. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
egyátalán nem normális,de már az nem hogy 13-15 évesen kapcsolatot alakítanak ki a mai tinik,egy 18 évesnek mások az igényei,pl szex ami lássuk be még 16-17 éves lányok egy része is éretlen és felkészületlen,ráadásul mit lát egy 18 éves egy kislányban az a számomra érthetetlen,egyátalán nem vagyok öreg 22 éves vagyok,de ennyi idősen még nem a pasizással,bulizással voltam elfoglalva,kérdező jól gondolod,sok szülő azt hiszi azért lesz jó fej,ha megenged mindent a gyerekének,holott ez nem így van,engem szigorúan,következetesen nevelt anyukám,tisztességes,kiegyensúlyozott felnőtt lettem,aki azért bulizott,és pasizott is de 17 éves korom előtt komolytalan "szájrapuszis" gyerekszerelem volt csak
2011. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nagyon nem normális, hiszen 13 éves lány még kiskorú a 18 éves fiú meg már felnőtt férfinek számít. Nem ugyanazok az igényeik. Egy 18 éves embernek már vannak szexuális igényei, de ha 13 éves lánnyal akar lefeküdni vagy bármilyen szexuális dolgot csinálni, az bűncselekmény még akkor is, ha a kislány beleegyezik!!!
2011. dec. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%
Öcsém márciusban lesz 18, barátnője idén lett 14. Nagyon okos, talpraesett lány, pedig ránézésre nem idősebb a koránál. Nem alszanak egymással, sétálgatnak, haverokkal beszélgetnek, moziba járnak. Semmi rosszat nem látok benne. Mondjuk az öcsém még életében nem ivott pár pohár pezsgőnél többet és bulizni sem járnak.
2011. dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
utolsó kivételek,mindig vannak,mint pl a tesódék,de nem azt az 1-2% kell kiemelni,normális esetben egy 13-15 éves még a kapcsolathoz is fiatal,pláne egy nála 5 évvel idősebbel,nem beszélve a szexről
2011. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
29%
Én 13, a párom 18 volt mikor megismerkedtünk és elkezdtünk járni. Ma 28 és 32 évesek vagyunk, van egy gyönyörű másfél éves gyerkőcünk. Most akkor mi a kérdés? Nem minden lány vagy épp minden fiú csak a testiségre hajt. Én pl. 16 éves voltam, amikor először szeretkeztem a párommal és azt sem ő, hanem én kezdeményeztem. Nem bántam meg, pozitív élmény maradt és az eltelt idő is csak minket igazol.
2011. dec. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!