Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normalis hogyha egy lanynak...

Normalis hogyha egy lanynak 13 evesen mar 7-8 baratja volt, ja es ezek mind idosebbek nala? (nem en vagyok)

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 19:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem normális.
2011. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%
a mi osztályunkban (szintén 13 évesek vagyunk.) olyan példa is van hogy már 15-16 barátja volt egy lánynak. szerintem mindenki úgy ribäncoskodik ahogy akar. :)
2011. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
hogy lehet a fejevel beszelni hogy vegyen vissza mert a vegen meg az egyikkel megjarja?
2011. máj. 5. 19:17
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem! Kellene egy kis szülői szigor!
2011. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%

Minél jobban ellenzik, annál jobban fogja csinálni.

Majd jönnek a sz.r dumák, hogy irigyled, azt csinál, amit akar, csak az a bajod, hogy neked nincs/nem volt még barátod, és a többi.


Majd az egyikkel megjárja, és akkor visszavesz. Ennyi.


Minden suliban van egy-két csaj, aki ilyen. Az összes fiú vele veszti el szüzességét, meg ilyenek, mert tudják, ha csak kanolni akarnak, ahhoz egy ilyen kis szuka kell.

Többre se fogják tartani.


Erre fog ráfázni később, mert más az egész város ismerni fogja a hírét, és előbb-utóbb ő is vágyni fog egy komoly kapcsolatra.

A legtöbb pasi meg nem hisz abban, hogy k.vából lesz a legjobb feleség. :p

2011. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
50%
a mi osztályunkban is van ilyen, majdnem AIDSES LETT!!!!!!!! nem szűz, piercing, smink, és úgy öltözikmint egy k.urva..nemnormális sztem.
2011. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%

rövid válasz: nem normális

hosszú válasz: nagyon nem normális

2011. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
9%

Mi az hogy majdnem AIDS-es lett?

Amúgy is HIV fertőzött.

2011. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
34%

Nekem speciel 1 "férjem" volt oviban, meg tegnapelőttig volt egy barátom...Nem érzem magam k.rvának, mert 1 évig jártunk és nem kellett lefeküdnöm vele, pedig idősebb:P

13L

2011. máj. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értünk barát alatt, hiszen sokan a szerelmüket is így emlegetik. Még a szerelem is normális, ha maximum csók van köztük, de azért nem 7-8!
2011. máj. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!