Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit gondoltok erről? 36/L...

Ti mit gondoltok erről? 36/L anyuka : )

Figyelt kérdés

A lányom kozmetikusnak akar menni ( most 8. osztályos).

Azt mondja hogy ha elvégezte a középiskolát akkor kitanulná a szakmát, sminkes, műkörmös és eltudna helyezkedni, úgy hogy jól megfizessék. Sajnos nem értek ehez, és én komolyabb szakmát képzeltem el neki. Ti mit gondoltok erről? Ha jól megtanulja a szakmát akkor valóban tudna majd később vele jól keresni?


2011. dec. 12. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban jól kitanulja akkor igen!

Kemény munkával lehet saját vállalkozása,nevet szerezhet magának.

De ami tényleg jól fizető az a sminkes a filmes szakmában.

(legjobb barátnőmet ugyanilyen félve engedte anno az anyukája erre a pályára,azóta jól működő szalonja van Bp-en,a Tv-nél és neves divatbemutatókon sminkel,és előadásokat tart,de ez mögött évekig tartó kemény és éjszakába nyúló munka és támogató családi háttér van.)

28L

2011. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok pénzre lesz szüségetek az biztos!egy kozmetikus
2011. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első! Nagyon köszönöm!

"Kozmetikus" részletesebben tudnál róla írni?

2011. dec. 12. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hiába küldöd el például sebésznek,ha taszítja az a munka és nem szereti csinálni!

Ha ő ezt szeretné akkor sok sikert neki. MINDENHEZ sok munka kell és kitartás nameg idő.

2011. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt nálunk pl az osztrák határ mellett! Nagyon jól keresnek a kozmetikusok, műkörmösök, fodrászok!

Szerintem is hagyd hogy Ő válasszon szakmát.

2011. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"én komolyabb szakmát képzeltem el neki."Csak hogy ezt nem te döntöd el,hanem ő,sok ilyen van ahol anyuka meg apuka dönt aztán nem értik a gyerek miért depressziós,miért utálja amit választottak neki.Ha ő kozmetikus akar lenni legyen,mondjuk én nem lennék,mások ragyáit nyomkodni,inkább a sminkes,körmös.Barátnőm pedikűrrel,manikűrrel mükőrömépitéssel foglakozik,elég jól keres,mondjuk minőségi munkát is végez.
2011. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írtam Neked privit!kozmetikus
2011. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem úgysem tudod az ő életét irányítani. Minél inkább próbálod befolyásolni egy átlagos kamas annál inkább ellen szegül. Egyébként középsuliban még simán változhat a véleménye. No meg persze egy sminkes sem keres rosszil :)
2011. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!