Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Húzza maga mellett a babakocsi...

Húzza maga mellett a babakocsit az anyuka? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Van egy ismerős anyuka, úgy húzza fordítava a babakocsit maga után/mellett. Nekem kicsit furcsa volt először, már megszoktam, de én nem tudnám így. Szeretem látni a gyerekem.
2011. aug. 18. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan furcsállnám, de nem foglalkoznék vele. Általában csak akkor szokták, ha nem átfordítható a kar és pont besüt a nap a kocsiba. Ez pedig természetes.
2011. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy a nap miatt?

ugyanis egy időben én is sokat húztam :) mert amikor nagyon pici volt a babám, nem bírta ha belesüt a szemébe a nap, a napernyővel szenvedtünk, így néha húztam, csak hogy ne üvöltsön

2011. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindegy merre megy, és milyen napszak van, mindig így húzza. :-) Én sem foglalkozom amúgy vele, csak a furcsasága miatt kérdezem hogy másnak is furi e, vagy csak nekem?
2011. aug. 18. 22:15
 4/9 anonim ***** válasza:

:)


Én is pár hónapig húztam, mert bolygókerekes volt, és eltörtem az egyik fixálóját a keréknek. Utána sosem tudtam kifixálni, viszont tolni sem. (én csak fixen rögzített kerékkel tudok babakocsit tolni) :))


Utána én is húztam, mert nem akartam újat venni pár hónap miatt.

2011. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
utolsonak!" csak hogy ne uvoltson" nem semmi megfogalmazas! egyebkent en is huzom ha a szemecskejebe sut a nap! es nem azert hogy ne "uvoltson" hanem mert szeretem es nem akarok neki kellemetlenseget okozni.
2011. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
bocs azota mar nem az utolso!utolsonak!" csak hogy ne uvoltson" nem semmi megfogalmazas! egyebkent en is huzom ha a szemecskejebe sut a nap! es nem azert hogy ne "uvoltson" hanem mert szeretem es nem akarok neki kellemetlenseget okozni.
2011. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 judavi ***** válasza:
Dombról lefelé én is húzom, mert nem szereti a fiam ha fejjel lefelé megy.
2011. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

69 %-os a kötözködős mindenedet, bántja a "szemecskédet" a megfogalmazás?

igen azért húztam hogy ne üvöltsön, mert ha belesütött a nap szemébe, üvöltött, de ha nem üvöltött volna akkor nem húzom, mert akkor az azt jelenti hogy nincs semmi baja, nem bántja a nap

2011. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk így végiggondolva, valóban furcsa megfogalmazás, "csak hogy ne üvöltsön", de mindegy.


De van ennél rosszabb is:

Az jutott eszembe erről, amikor tanultam vezetni egyik szűk utcában, az álló autók közül szó szerint az én autóm elé tolta ki a babakocsit anyuka? és aztán a kocsik takarásából kikukucskált ő maga is, nem e jön autó az úton. Akkor azt mondta az oktatóm figyelni kell, mert vannak ilyen igen intelligens emberek, akiknek nem jut el a tudatáig, hogy ha körül akar nézni, akkor nem a járdaszéléről kell, mert a babakocsi métereket kint van az úttesten, hanem a babakocsit kell a járda szélére tolni és vagy mellé állni vagy hátulról körbenézni.

És a lánya pont ebből a tapasztalatból kifolyólag, úgy döntött, ő húzza maga mögött a babakocsit és nem tolja, mert így ő megy elöl és nem történhet ez meg, még véletlenül sem.

Lehet, hogy megszületett az oktatóm unokája és az ő lányát látod gyereket sétáltani.

2011. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!