Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen kamaszokról?

Figyelt kérdés
egy 10 emeletes házban lakok és két 14 éves gyerek (ikrek) az anyukkal laknak egyedül fent az egész 10.emeleten. Mind a kettő elég sokat képzel magáról és azok a BMX-es kölykök. Azzal szoktak szórakozni hogy este végigrohangálnak a folyóson és dübögnek az ajtókon. A panelban most újították fel a liftet ilyen hidraulikusra vagy mire,na és ők azzal szoktak szórakozni hogy felhívják a 10.-re és mivel automata ajtaja van azért az ajtó elé raknak valami akadályt és így nem tud becsukódni ezért senki sem tudja használni. Ha találkozik valaki velük a folyóson akkor beszólnak és még sok mást is szoktak csinálni. Nem nagyon akarom őt szidalmazni de az anyjuk is ilyen. Ti mit gondoltok az ilyen emberekről?
2011. dec. 12. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem vagyok képben az ilyen dolgokkal, de nem lehetne a főbérlőnél/tulajnál panaszt tenni?
2011. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Közöd képviselőnek szóljatok, akár a gondnokon keresztül.

Helyezzétek kilátásba, hogy károkozás esetén meg kell téríteniük a kárt.

2011. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyék
2011. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként 3-4 hete költöztek ide, már lett szólva a gondnoknak. A liftet a héten fogják úgy megcsinálni hogy csak valami bilétával rendelkezők használhatják majd. Elvileg a lakók többsége kap majd bilétát de az a 2 kölyök biztos nem fog. A többi lakó és mondta már hogy egyszer felpofozza őket. Ahoz képest hogy 2-4 hete jöttek ide hamar elegünk lett belőlük. Aki a 9. emeleten lakik alattuk az is mondja hogy állandóan dübögnek meg kiabálnak.
2011. dec. 12. 20:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyjuk nem is, én elkapnám a grabancukat, az hótt ziher.
2011. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Kilyukasztanám csak úgy észrevétlenül a BMX-ük kerekét.


"Aki a jó szóra nem hallgat, az érezzen."



(Bocs, ha drasztikus voltam, de személyesen is tapasztaltam, hogy akkor esnek a legjobban pofára, ha valaki velük is elkezd ugyanúgy "szemétkedni")

2011. dec. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha aludni sem hagynak senkit olyat kéne csinálni hogy a gondnok (vagy mi van a panelházakban, mert nem tudom, sose laktam még ott) megfenyegetné őket hogy kirugja őekt a helyről hogy ha nem haggyák abba.



De inkább a kártérítés kellene. Az emg hogy beszólongatnak valamelyik felnőtt igazán pofánb*szhatná őket :D.

2011. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Butaság pofán vágni őket, legalábbis nekem is vannak ilyen fiú ismerőseim és ők mondták,hogy már az anyja se pofozhatja meg őket, nem,hogy egy idegen. Azt csak az idegen szívná meg jobban.

Én is azt csinálnám,hogy szólnék a tulajnak/tulajoknak,hogy menjenek oda,mert ha nem beszélnek a lakókkal elmentek onnan.

2011. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kirakni őket csak akkor lehet ha bérelt a lakás. Ha saját tulajdon akkor nem sokat lehet így tenni.

Szépen vissza kell szivatni. Egy ki szilot nyomni (pillanatragasztő is jó ha az van kéznél) a zárba éjjel aztán pofára esés. BMX-et ha kinnt tárolják a folyosón egy lánccal odaközni a korláthoz és lelakatolni. Esetleg felvinni a tetőre :)

2011. dec. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!