Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Korai lenne, ha odafigyelek a...

Korai lenne, ha odafigyelek a dolgokra?

Figyelt kérdés

16 L vagyok. Két hónapja járok a barátommal, de áthívott magához Szilveszterezni.

neki régebben voltak olyan tervei, hogy lefekszik velem, de mivel nem állok készen elvetette. Elméletileg négyen lennénk, de ez még nem biztos.

Szeretnék átmenni, anyu bele is egyezett. De a kérdésem, hogy nem korai?

Sose voltam még részeg, és amit nem akarok az nem lesz, mert erre odafigyelek, felelősségteljes vagyok, anyukám is bízik bennem.

Akkor ti is elengednétek a gyerekeiteket?


2011. dec. 25. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Én elengednélek. Azt, hogy korai lenne-e, csak te tudod megmondani. Nem vagy még 18 ez nyilvánvaló, de nem vagy már kicsi sem. A soraid alapján pedig abszolút olyannak tűnsz, aki el tudja dönteni, hogy mit szeretne. Én valamiért úgy érzem, hogy te ezt még nem akarod, de félsz nemet mondani a barátodnak. Tanácsolni csak annyit tudok, amit anyukád is mondana: ne menj bele semmi olyanba, amit nem akarsz teljes szívedből. Visszacsinálni ugyanis nem lehet és örök életedben emlékezni fogsz az első alkalomra.
2011. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ott vannak a szulok? Es kulon szobaban aludnatok ketten? MErt ha korainak erzed, tul intimnek a kettesben alvast, akkor ne menj el. Vagy az is jo, ha a szuleid erted mennek valamikor, es nem ott alszol, csak az esti tarsasagi esemenyre mesz.
2011. dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szűz vagy?
2011. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy elengedném,16 éves gyerek vagy 2 hónapja vagytok együtt,azt inkább engedném aha pár barátotokkal együtt szilvesztereztek úgy,hogy ott vannak a szülők,de ez az együtt alvás dolog sztem nagyon korai 16 évesen 2 hónap után.
2011. dec. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
El, simán, hisz én nem vesztetek. Ha olyat tennél, amivel elveszted a bizalmam (kiv. detox, várandósság), akkor arra csak te csszel rá, hisz egyhamar nem mennél sehová.
2011. dec. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elnézést, hogy csak most válaszolok:)

Köszönöm mindenkinek! Nem aludnék ott, mert apa értem jönne, az nem szándékom, hogy ott aludjak. SZülei nem lesznek otthon, de tudok vigyázni magamra. Anya azt mondta, hogy mivel már nagy vagyok, ha meg is történik annyit kér, hogy védekezzünk.MOndtam neki, hogy köszönöm ajó tanácsot, de biztos,hogy nem fog megtörténni mert még nem szeretném.

Amelyikőtök írta, hogy úgy érzi nem szeretnék átmenni, jól írta. Legalábbis Szilveszterezni nem. Nade ez attól függ, hogy apa elenged-e vagy sem, és elenged. Innentől kezdve pedig nem akarok hazudni a barátomnak, Őmár ezt nagyon várja, és nagyon megbízható ember, nem lehetek olyan szemét, hogy kiszúrok vele.

2011. dec. 26. 11:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy tanács: ittas kamaszfiútól ne várj önmegtartóztatást. Lehet , hogy neked nem mondja de csak a szexen jár az esze, úgyhogy óvatosan az alkohollal amugy meg jó bulizást:)
2011. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)A szülei mégis otthon lesznek.:) Amúgy Ő nem olyan,életében egyszer volt részeg, nem cigizik, nem drogozik, és nem iszik annyit. :) Én életembe talán két kortyot ittam összvisz, szerintem figyelmes lesz mivel ott vagyok. Nagyon várja, úgyhogy szerintem nem lesz baj, de figyelni fogok nagyon.:) Köszönöm a válaszodat.:)

MIndenkinek nagyon Boldog Újévet előre is:)

2011. dec. 26. 20:22
 9/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem te már túlon túl jó vagy! szerintem egy 16 éves igenis bulizzon és igyon bulikon ( persze ne holt részegre igya magát ). Később sajnálni fogod mer nagyon sokat veszítesz! Lelehet pontozni de ez az igazság. Az én 16 éves lányom is bulizik és tudja hogy hol a határ az alkohollal. . Minden hétvégén bulizik barátnőkkel. Nincs barátja is aminek én örülök mert nem jó ha valaki ennyi idősen komolyan leköti magát, 4-5-ös tanuló. Szerintem ez a normális
2011. dec. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!