Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A hugom most 11 éves anyukám...

A hugom most 11 éves anyukám 5éve hunyt el és azon gondolkodtam h nekem kell majd őt felvilágositanom a női dolgokról d mikor kezdjem el? Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd hozzád fog fordulni ha kérdése van. Szerintem 12 évesen már fellehet világosítani őt,hogy-hogysmint vannak a dolgok.
2011. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont itt lenne az ideje.
2011. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is itt az ideje! Vane egy könyv (illetve több is ami ebben segithet) nekem most a Peti,Ida Picuri cime jut eszembe.Abban benne van mindenféle,akár ő is olvasgathatja,és felteheti a kérdéseit.
2011. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A mostani világban , szerintem pont nem egy 11 éves fog ilyenekről kérdezgetni téged. Te kezdeményezz.
2011. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A menzesz, fehérfolyás, betét, tampon témakörökben szerintem mindenképpen a lehető leghamarabb. A szex, védekezés, hasonlók, hááát, nem tudom, egy 11 évesnek mennyire kell részletesen elemezni, én nem emlékszem sajnos, ennyi idősen ez mennyire kötött le, de szerintem ezt is nyugodtan elmondhatod neki most. Sok sikert! :)
2011. dec. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tud már valamit a nemi érésről? Van már valami testi jele rajta a serdülőkornak?
2011. dec. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont abban a korban van, amikor el kell ezt kezdeni. Beszélj neki a menstruációról, fehérfolyásról, hogyan használjon betéte, tampont, stb... Ne legyél tolakodó, csak úgy mellesleg említsd meg a témát, aztán majd beindul a beszélgetés. Mondd el neki, hogy ha bármi gondja van, hozzád forduljon, benned megbízhat. És hogy kérdezzen nyugodtan, valamit nem ért, meg akar tudni, bármi. Bagyon fontos hogy megbízzon benned, mert ha baj van csak úgy tudsz segíteni hogyha elmondja. Sok szerencsét :)
2011. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na sikerült beszélned a húgoddal? Eddig már tud valamit a nemi érésről? Van már rajta valami testi jele a serdülőkornak?
2011. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!