Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Volt okom arra, hogy emiatt...

Volt okom arra, hogy emiatt nagyon hülyén érezzem magam? Ráadásul nagyon felidegesített.

Figyelt kérdés

Nálam aludt ma a barátom. Anya reggel feljött takarítani. Ma bevágta a szobámba a porszívót azzal a mondattal, hogy na mi lesz?... Nem mondtam inkább semmit, mert tuti veszekedés lett volna.. Aztán mondta, hogy öntsem bele a szemetet a zacskóba. Kiesett a zacskó mellé 1 zsepi, erre lehordott barátom előtt, hogy még a szemetet se tudo kiönteni...

Annyira megalázó volt.. Különben anya nagyon takarítás-mániás. A kuka mégcsak tele se volt, kb 20 zsepi volt benne meg egy üveg. Deee nem ért volna rá délután kiüríteni amikor már nincs itt barátom.. Na meg a porszívózás.. Mintha kötelező lenne minden reggel 10-kor takarítani..


Nektek is megalázó lett volna? Úgy beszélt velem, mint 1 kutyával. Ráadásul barátom előtt... Annyira felidegesített, hogy remegtem, utána elsírtam magam a fürdőszobába... Vagy tényleg egyszerűen kötelező felporszívózni, nem ér rá délután??? Főleg, hogy semmi kosz nem volt...


17/L


2012. jan. 7. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem volt korrekt,ha már megengedte hogy ott aludjon, ne rontsa el ilyenekkel. Vagy viselkedjen normálisabban, ezzel magát is lejáratja. Milyen a viszonyuk?
2012. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Először aludt nálunk, nem nagyon ismerik még. De én úgy vettem észre, hogy a szüleim kedvelik őt.


Amúgy anya tényleg takarításmániás. És ha én megcsinálok valamit, az "úgy nem jó", és újra megcsinálja... Még hétvégén is ő takarítja a szobámat, mert kb 9-kor kelek, 10-ig reggelizek, meséket nézek, addigra meg már megcsinálja. Megcsinálnám én, de mondjuk ebéd után.. Csak ezt nem fogja fel..

2012. jan. 7. 18:16
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a takarításról szól hidd el. Nincs kibékülve azzal, hogy ott aludt a barátod, hogy fiúzol, hogy már nem vagy kislány. Így jött ki nála és kész. Helytelen volt, de akkor is neked kell felé nyitni. Jót tenne nektek egy anya-lánya nap, amikor nyugodtan, higgadtan megbeszélhettek ilyen sarkalatos kérdéseket.
2012. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De ő engedte meg! Megkérdeztem tőle, egyből beleegyezett.

Ráadásul nem történt semmi olyan, ezt meg is mondtam neki előre...

2012. jan. 7. 18:43
 5/16 A kérdező kommentje:
Amúgy eddig is fiúztam (aludtak is itt), de sose csinált ennyire megalázó dolgot...
2012. jan. 7. 18:43
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki mániákusan takarít, az boldogtalan és ebben éli ki magát. Jó volna, ha kicsit beszélgetnél anyuddal indulatok nélkül, hátha vannak olyan dolgai, amiket egyszerűen csak nem tud kiadni magából, mert feszült.
2012. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Sose szoktunk lelkizni, és ez nagyon nem az én stílusom... El se tudnék kezdeni egy ilyen beszélgetést...

De ha boldogtalan, miért nem tesz valamit? Apával nem szeretik egymást, de akkor miért nem válik el tőle? Ha én nem vagyok boldog, akkor teszek azért, hogy egy kicsit jobb legyen...

2012. jan. 7. 18:47
 8/16 A kérdező kommentje:

Ráadásul még mindig nem értem, hogy ezért miért kellett megaláznia.

De az 100%, hogy többet senki sem fog nálam aludni. Sokkal jobb lesz, ha én alszok másnál.


Amúgy kb levegőnek néz ma, hozzám se szól. Nagyon bunkóan néz rám...

2012. jan. 7. 18:48
 9/16 anonim ***** válasza:
ne légy anyukádra mérges,ha ezzel szerinted megalázott a barátod előtt akkor gondolkodj el a kapcsolatotokon,mármint a barátoddal való kapcsolaton,ha tudtad,hogy szombaton takarítás van már délelőtt,ugyanis a 10óra már bőven nem reggel,lehet rosszul kelt fel,és még féltett téged mivel először aludt ott a barátod,izgult,persze nem rajtad kell levezetnie de ez így jött össze,ezek után nem sírni kell hanem megbeszélni a dolgokat,megkérni,hogy máskor kopogjon, nem beszélve arról ha a barátod szeret a családod is elfogadja olyannak amilyen ugyanis Te is a családodhoz tartozol,és fontos lenne ha megismerné a barátod,szerintem senki sem örülne ha egy szinte idegen aludna a házában,attól hogy ott van egy idegen nem állhat meg az élet,lehet ő így gondolta
2012. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
kimaradt az hogy Ő *is
2012. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!