Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elhagytam az ellenőrzőm. Mit...

Elhagytam az ellenőrzőm. Mit csináljak? Félek az ofitól, hogy mit szól majd. Mert hogy már be kell adni a félévi miatt.

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 22:37
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem fog megenni,amúgy sem a te ellenőrződ a legfontosabb a félévinél,anélkül is megkapod a jegyeket,aztán veszel egy másikat 500Ft ha jól tudom.
2012. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
úristen ne féljél már ilyen apróságtól... megmondod neki, hogy elhagytad és kész, max fizetni kell az újért, nekem 800 ft volt.
2012. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nállunk múlt éven (akkor általánosba jártam, 8-os voltam) 110 ft volt egy új ellenőrző.

Nem hiszem, hogy leszíd. :) én is elhagytam már meg még sokan mások. Nem történik semmi, szépen veszel egyett a suliba, odadod az ofődnek, hogy írja be az eddigi jegyeket plusz meg majd a félévit :)

2012. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly benne felejtettem az isi táskámban és ki lett mosva:DD anyukám haragudott egy kicsit de mondtam h majd én kifizetem és később már csak nevettünk rajta:) am egyik osztársam most vett újat 200 Ft-ért
2012. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szólsz osztályfőnöknek az meg pénzért ad újat . Nem kapsz érte semmit .
2012. jan. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Honnan tudok ellenőrzőt venni??
2012. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

19:47

Az iskolában tudsz venni!

Titkárságnál vagy megkéred az ofidat, hogy kérjen neked te meg kifizeted.

2012. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!