Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A barátnőmmel 5éve ismerjük...

A barátnőmmel 5éve ismerjük egymást. Nagyon rossz lett a társaság nagyon jóba lett 1 lánnyal legjobb barátnők lettek. Utána csúnyán összevesztek. Velem nem foglalkozott utána jó voltam, többi órán nem foglalkoztam vele elsírta magát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális vagyok és hogy ilyenekkel barátkozok!? Bennem van a hiba vagy benne!? Én már nem értem ezt az egészet.
2012. jan. 12. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én meg ezt a történetet nem igazán értem, Kicsit összevisza-keszekusza...Ha jobban és úgy leírnád, hogy vesszőt is használnál, jobb lenne.
2012. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem beszéld meg vele ha jóba vagytok, ha nem, és magyarázd el neki, hogy mért nem voltál vele amikor összeveszett a barátnőjével! :) Szerintem meg fogja érteni .
2012. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!