Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A változás baj az én esetemben?

A változás baj az én esetemben?

Figyelt kérdés
18 éves koromig úgy éltem, mint az apácák. Reggel iskolába mentem, délután hazajöttem, tanultam, este elmentem aludni. Sehova nem mentem el, egyszerűen nem akartam. Aztán a szilveszteri buli (ami egyben a születésnapi buli volt) megváltoztatott. Többen is észrevették. Először rúgtam be, először smároltam és először lett pasim. (Akivel már nem vagyunk együtt.) És hát, azóta ráéreztem ennek az egésznek az ízére.. meg kipróbáltam az orált is és az is megtetszett... :$ És már hiányom van.. meg csak akkor tudok ismerkedni, ha buli van (házibuli - a diszkót nem szeretem) és egy kicsit már ittam... akkor megnő az önbizalmam vagy mondjam... de már tényleg nagyon hiányom van és anya partiján is smároltam egy sráccal, azt mondta nem fog elfelejteni és tényleg várom hogy keressen meg minden (két napig éjszakás) és nagyon aranyos is... meg osztálytársam is hívott születésnapi partijára, meg kocsonya fesztre, meg pizsiparti stb... a tanulás rovására nem megy, osztályelső vagyok (:
2012. jan. 16. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem semmi ribanc vagy. Természetesen nem fog senki sem keresni, akiknek már mindent megadtál amit lehetett. Azt várhatod, hogy magadért szeressenek.
2012. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribanc... és azzal a sráccal nem feküdtünk le, egyszerűen csak végigsmároltunk majdnem a fél éjszakát...
2012. jan. 16. 17:47
 3/9 anonim ***** válasza:

miért hiszik azt az emberek ha kitűnők,meg osztály elsők azzal jellemük is van meg önbecsülésük??

Képzeld 18 éves koromig,én sem nagyon jártam bulizni,inkább szilveszterkor,volt 3 barátok,de nem mentem tovább velük,sőt a pettinget is 17 évesen csináltam először,19 évesen veszítettem el a szüzességem,és járok elég sűrűn bulizni,de akinek odaadtam a szüzességem,még mindig azzal vagyok,senkit nem szoptam le csak úgy,még a páromat is csak 1,5 év után elégítettem ki először orálisan...attól hogy van szabadságod,még nem kell mindent megtenned,vigyázz,mert már most rossz felé haladsz,mindent mértékkel csinálj,mert különben elég nagy problémáid lehetnek később,az hogy kisebb tinikorban nem buliztál nem ittál nem pasiztál még nem baj,13-16 évesen amúgy sem kéne ilyesmit csinálni,viszont most,hogy nagykorú vagy,legyen a helyén az eszed,ha rögtön odaadod magad a pasinak nem fog keresni,csak kihasznál,gondolom nem szeretnél egy alsógatya lenni,aki ha kell felveszik használják majd eldobják,nincs baj ha pasizol,iszol,és bulizol, csak tudd,lehetnek rossz következmények is.. 22L

2012. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

semmivel sem szabad törődnöd! azzal, hogy mit gondolnak rólad a többiek, a barátaid, a barátod, az anyád, a testvéred, a válaszolók. az az egyetlen fontos, hogy te boldogan éld az életed! ha így érzed magad jól, akkor így érzed magad jól! mi köze ehhez másoknak? ha mindenki lehord ri.bancnak, te meg abbahagyod ezt, szenvedni fogsz! ha majd olyan események fognak érni, amik hatására te ezt önmagad miatt hagyod abba, az is a te dolgod! fiatal vagy, élvezd az életet! semmivel se lesz jobb, sőt rosszabb lesz az életed, ha csak azért hogy mások ne nézzenek ri.ancnak már nem jársz bulizni. otthon fogsz ülni és szenvedni fogsz. belül őrlődsz, de kívülről elismerő megjegyzéseket kapsz. akkor ez most jó neked? sosem szabad másokkal foglalkozni! csak az foglalkozik betegesen másokkal (pletykál, beszél ki másokat, rib.ancoz le téged, stb) aki saját magával 100%-ban nincs tisztában. mindenkinek saját magával kell foglalkoznia!


ráadásul boldog vagy, és nem megy a tanulás rovására! akkor meg kit érdekel?


pár évtized múlva majd csak legyinteni fogsz, "fiatal voltam" mondod majd. és minden ilyen felnőtt, öreg ezt mondja. "fiatalok voltunk".


ha érdekel az önismeret, olvass Osho-könyveket.

2012. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mellesleg utolsó vagyok, mindig azt kapja az ember amire leginkább vágyik/nem vágyik. ha majd egyszer családra, komoly kapcsolatra fogsz vágyni, meg is lesz! addig meg élvezd az életed! mert különben akkor meg minek van? az alkoho, drog, védekezés a te ügyed, ha ezekkel tudsz bánni még baj se lesz belőle
2012. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyi féltékeny élettelen p*cs van itt. Ne is törődj velük, szopizz le nyugodtan pár pasit, meg nyalasd ki, vagy dugasd meg magad. Hiszen az életben ezek a legjobb dolgok között vannak, nem?!
2012. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
már bocs utolsó,de ki a féltékeny? én aztán nem,ha úgy gondolnám,csinálhatnám azt amit a kérdező,mert lehetőségem van rá,csak sem szükségem nincs rá,és van önbecsülésem
2012. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehetőséged van rá? Tehetnéd azt amit ő? Mekkora egy nagyképű, pofátlan kis idióta vagy... Senkit nem érdekel a te szentséged, hiába okoskodsz itt össze-vissza.
2012. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
már nem tudom mi ebben a nagyképűség,meg a pofátlanság,te hordod le az embereket akiket nem is ismersz nem én,én csak leírtam a véleményemet az egészről,amíg te a többi válaszadót szidod,mert azt hiszed marha okos vagy...
2012. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!