Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit Tegyek? Nembírom

Mit Tegyek? Nembírom

Figyelt kérdés
Ott kezdeném hogy a Szüleim fél éve kimentek Angliába mert mind a ketten ott kaptak jobb munkát.A biológiai apámmal éltem/élek együtt most.Fel kellet költöznöm hozzá Pestre. 2éve tudtam meg hogy ő az apám.Sok konfliktus van köztünk..igazából abszolút nem foglalkozik velem.Másfél éve elvesztette a lányát vagyis a nővérem egy autóbalesetben.A lánnyal csak kétszer találkoztam mert messze járt egyetemre és ott lakott.Körülbelül azóta rosz a kapcsolatunk.Mindig a rosszat látja bennem,gyakran felpofozott azért mert egy üzlet nem jött neki össze én meg hozzá mertem szólni.És ilyenkor hozzá nem lehet szólni.Tényleg gyakran ver a semmiért.Volt hogy tányárt tört szét rajtam.Három hónapja külön költöztem egy albérletbe Pesten.Suli után Tescoba dolgozom.. Hétvégente pedig Discokba táncolok..vagy különböző italokat reklámozok.. ezekkel kapcsoaltokban kaptam már másféle ajánlatokat is..amiket párszor elfogadtam.. mert inspirált a "több pénz" megszerzése.. hiszen magam kell eltartani.. most van valaki akinek egyszer hagytam magam.. azóta rámszált elég durván zsarol és fenyeget.. enmtudom mit tegyek.. a szüleimnek nem merek szólni azt se tudják hogy külünélek a biológiai apámtól.. félek elmondani aztis hogy vert.. nemtudom mi tévő legyek..
2012. jan. 17. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz kimenni anyukádék után Angliába?
2012. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig szólnod kell. Nem mehettél velük? Most sem mehetnél ki hozzájuk?
2012. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudták volna megoldani hogy én is kimehessek velük. utánnuk menni meg nem merek.Tényleg nekik "most jött be az élet" így hogy édesanyám 45 édesapám 46. biztos haza akarnának jönni..és ott kellene hagyniuk mindent.téli szünetben voltam kint de úgy kell tenni mintha minden rendben lenne. legközelebb tavaszi szünetben megyek 1 hét hoszabbítással. nyáron dől el hogy engem is odaköltöztetnek-e vagy ittmaradok.
2012. jan. 17. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagykorú vagy?
2012. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az ugrott be,hogy miért nem mész ki Angliába a szüleidhez?
2012. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már nem tudsz kimenni anyudékhoz, végső esetben nem tudnak kicsit anyagilag támogatni?
2012. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon féltelek, nehogy bele keveredj abba a világba amiben a szexuális munka is benne van.

Anyukádéknak monnd meg, hogy ki akarsz hozzájuk menni Angliába.

Ha ez nem elég akkor monnd el nekik, hogy nem jösztök ki az apáddal.

ha ez sem elég monnd el hogy meg szokott verni,

ha ez se elég, monnd el, hogy már régebbóta máshol élsz.

És ha ez sem elég monnd el hogy mit dolgozol.

Szerintem a harmadik lehetőség(mondanivaló) után ha anyukád nem mondja hogy szállj fel egy fapadosra és menjél ki hozzájuk akkor, már bocsi, de nem jó anya.

Mellesleg kint több lehetőséged is lenne.

2012. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!