Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyenek az emberek? Én...

Miért ilyenek az emberek? Én nem értem!

Figyelt kérdés

Miért olyanok, mint az állatok ? MIért falkában támadják azt, aki a gyengébb ? Miért a háta mögött szervezkednek ellene ? Miért hiszik azt, ha elérik a 17-18 éves kort, akkor felnőttek, és amit tesznek következnmények nélkül megtehetik ? MIért nincsenek tekintettel a másik emberre ?


Az oszályomban botrány robbant ki. Nem részletezném, 17-18 évesek vagyunk. Egy lány és további 5-6 lány között. A "falkavezér" rászállt a lányra, különösebb indok nélkül, elég obszcén jelzőket használnak rá- mindneki fantáziájára bízom. Olvasom hogy Facebookra is kiírják, hogy mekkora egy síp-síp-síp. Üzenőfaljára is felírnak hasonlókat.

Ugyan ez a társaság órákon is bontja a rendet, be nem áll a pofájuk.

Én komolyan nem értem, miért. Miéer viselkednek így ? Átlagos viszonyom van az emíltett lánnyal, nem rossz, de nem különös jó. Mégis annyira rosszul esik, hogy ilyeneket írnak róla, méteres hosszúságban. Én persze az én fejem fő miattuk, amikor úgy viselkednek ahogy.

Ennyire kegyetlenek az emberek ? :(

17/l


ui.: Nem megerősítést várok, hogy én milyen jó kislány vagyok, ne is írjátok le. Én a kérdésemre keresem a választ.


2012. jan. 19. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen nevelést kaptak. Sajnos. Ilyen deviáns viselkedésű ember (esetleg falkák) sajna minden osztályban vannak.. Nálunk is voltak, pedig nem most voltam már középiskolás. Túl kell élni valahogy.
2012. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ember sajnos alapvetően ilyen. Ha jó nevelést kap, akkor ez megváltozik, de ha nem, akkor így marad.

Hogy miért csinálják? Mert addig, amíg ők rugdosnak másokat, addig nem őket rugdossák. Ennyi. Nem szeretnélek elkeseríteni, de könnyen előfordulhat, hogy a munkahelyen még rosszabb lesz, tudnék mesélni arról az élet-halál harcról, ami annál a cégnél ment, ahol dolgoztam. Brutális volt. Aki ellen összefogtak a többiek, azt a főnökség "összeférhetetlenség", "a csapatba való beilleszkedésre való képtelenség" miatt egyszerűen kirúgták. Akkor is, ha az illető már 15 éve ott dolgozott. Hogy akkor mit fog enni adni a gyerekeinek, és hogyan fogja fizetni a lakáshitelt? Kit érdekel? A falkavezérnek nem tetszett a képe. (Nem a személyes sértettség beszél belőlem, velem nem ez történt.)

És ez nem a középiskola, hanem 25-50 éves emberek között.

2012. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Hát, nekem a szüleim is ilyenek voltak, azokból, amiket ők magukról meséltek, még most is felszínesek, nem neveltek. Mégse viselkedem úgy, mint ők, talán puszta lázadásból akarok kedves és jószívű lenni. Embere válogatja, éljük túl:D

14L

2012. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez az élet. Eltaposod a másikat vagy téged taposnak el. Vannak persze köztes megoldások de van amikor nagyon keményen dönteni kell a kettő között. Erre fel kell készülnöd, főleg hogy hamarosan már te is bekerülsz egy ún. nagybetűs ÉLETBE. :S
2012. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

nem lehet,hogy tényleg volt valami oka a civakodásnak?

lehet,olyasmi miatt vesztek vele össze,amiről te nem tudsz,és végülis van rá okuk


de ha biztos vagy benne,hogy ok nélkül,akkor gondolom azért,mert ezt látják a szüleiktől

2012. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!