Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy kezeljem az idegességet?

Hogy kezeljem az idegességet?

Figyelt kérdés

Mostanában könnyen ideges tudok lenni szinte mindentől. / Még olyan apróságok miatt is akár amiktől régen nem/

Volt, hogy nem úgy jött össze egy-két dolog ahogy szerettem volna akkor egyenesen kiborultam... Úgy volt pl:. hogy idén előrehozottazok és szóbelin nem igazán úgy kezelt a tanár ahogy én akartam /értsd: leirtam 20 sort abból 4et hagyott elmondani és csak azt mondtaúgyse birtam volna felhozni 4esre így nem engedett... közbe volt aki 3assal ment/

Meg pl:. az osztálytársaim is agyamra tudnak menni a hülyeségeikkel.

Van 3 csaj akikkel ált. eltudok beszélgetni ha kell. De mindig azt hallom hogy kibeszélnek megröhögnek rajtam. Utána úgy nem mentem oda hozzájuk és odajött beszélni az egyik csaj. És kérdezte hogy miért nem megyek oda hozzájuk hisz barátok vagyunk meg minden. És az a durva hogy nekik már felse tünik ha kibeszélnek...

Van 2-3 fő akik folyton azért buzerálnak mert raccsolok. És nem telik el úgy szünet hogy ne kötnének belém és 2 szót ha beszéltem velük összesen a 3 év alatt.

Of.fel hiába beszélek nem csinál semmit. Anyát nem különösebben érdekli. Apa szerint nem tudok beilleszkedni... /mert ált.isi.be is ez ment hogy kinéztek miatta hogy nem megy/ De úgy őszíntén nem is akarok beilleszkedni. És hiába játszom azt hogy megse hallom ugyanúgy csinálják...


2012. jan. 23. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Én egy-két éve rengeteget veszekedtem a szüleimmel, suliban is csak stressz ért stb stb. Én zenével kezdtem el levezetni a dühöm, és nagyon jól bevált.
2012. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nehéz idöszakod van de a 2-3 idióta minden suliban ott van sajnos.Ha duci valaki vagy vastag a szemüvege ....

Jó lenne ha kicsit erösítenél,ha szekálnak bátran ragadd meg a gallérját,hogy vegye már észre magát!

2012. jan. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az az igazság, hogy azért idegesít, hogy nem hagynak békén. Mert sose volt olyan oszt.fő. hogy csinálna is velük valamit. Az a 2-3 fő meg már kijelentet hogy azt várja hogy felhúzzam magam és megverjem mert akkor 'megverhetnek' /az szép is lenne fiú létükre csajt verni/. Ha meg tegyük fel felmennék igazgatóhoz akkor o.f. meg azért hisztériázna hogy miért nem beszélem meg vele.

Már arra is gondoltam, hogy bemegyek szülőire orditani az anyjával...

/tanárok nagyrészével nem vagyok jóban max. 1el de az is olyan hogy nem tud rájuk hatni/


Szüleimnek meg hiába panaszkodnék akkor se mehetnék át más suliba. /Másik osztályba nincs ilyen szak így különbözeti is kéne tennem meg az az osztály se jobb/ Így nekik nem is panaszkodok mert már próbáltam hogy hátha átmehetnék de nem engednek. /Max azt hogy ide a szakiskola részbe de azzal se lenne megoldva/

Szüleim többnyire belesz*rnak az életembe. Mármint kb. úgy foglalkoznak velem hogy sehogy. Mindig azért veszekszenekan hogy 3,5ös átlagom van. /Sose volt 4,0 feletti így tesóm a kedvenc én meg az elnyomott/

Vagy mikor csináltuk az osztályzót hogy nem sikerült...

De persze ha ők idegesek akkor azt jól kell viselnem de ők nem bírják eltürni ha én ideges vagyok.

Azt hiszik, hogy milyen jó gyerek korom volt és hogy sose ért semmi baj mert kezelni nem tudják. És mindig azt mondják hogy köztem és tesóm közt nincs különbség de akkor miért csinálják azt hogy elnyomnak melőle és nem hagyják hogy én is érjek el dolgokat..? Mikor beszéltünk a jövőmről szószerint kiröhögtek.

2012. jan. 24. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs,hány éves vagy?
2012. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17
2012. jan. 25. 12:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj futni vagy sétálni. ;)

Levezeti az ideget.

2012. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az szokott segíteni (akkor is ha prezentációt kell tartani sok ember előtt - ilyenkor közvetlenül előtte csinálom 1-2 percig), hogy kb 8 másodpercig beszívom a levegőt, de lassan, 8 másodpercig benntartom, majd 8 másodpercig kifújom. Párszor egymás után remekül lenyugtat. Bármennyire is ideges voltam, sikerül lenyugodni annyira, hogy normális hangon szólaljak meg és ne remegve.
2012. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!