Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lefeküdtem egy sráccal,...

Lefeküdtem egy sráccal, mindketten részegek voltunk. Hogyan kezeljem ezt a szituációt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tudom hogy rossz kategória, de itt remélem hogy értelmesebb válaszokat kapok. Osztálytársak vagyunk, én szerelmes voltam ebbe a srácba 2évvel ezelőtt.Ő is tudta.. Most pedig evezni voltunk, volt pia meg minden. És ez megtörtént.Utána bocsánatot kért, hogy én szerelmes voltam belé meg minden és h ez nagy hiba volt h megtörtént. Gondolom ezt is részegen. Sok minden kimaradt nekem az estéről. A túra többi napján nem szoltunk egymáshoz, el sem köszöntünk, alig néz rám. Milesz igy velünk az osztályban? Mit érez a srác? Légyszives értelmes válaszokat adjatok, 18éves vagyok, 12.-es leszek.
2011. júl. 20. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Azt nem értem, minek kell egyáltalán berúgni? Ezt magyarázza meg nekem valaki!
2011. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Kedves 18 éves lány! Megtörtént, hát megtörtént.Nem te vagy sem az első sem az utolsó.Mámoros éjszaka volt, mindketten fiatalok vagytok és a fiatalságba annyi minden belefér.Ez is. Az osztályban pedig viselkedj természetesen vele, ne kerüld, ha vannak érzelmei irántad (bármilyenek)azt ő majd jelezni fogja.Szégyenkezned pedig nincs miért.( Míg olvastam a soraidat végig a két kicsi legó volt az eszemben-:))
2011. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Tanulj belőle és máskor legyen eszed, ha nem akarsz olcsó ribanc lenni, akiről mindenki pletykál, akkor ne idd le magad seggrészegre, egy nőtől ez amúgy is gusztustalan. Még nem késő, hogy pótold a neveltetésbeli hiányosságaidat és tanulj meg viselkedni.
2011. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
18:01-nek igaza van!!
2011. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

1-Hogyhogy egyáltalán minek inni?!Basszus,most fiatal!Mert mikor kezdjen,ha már gyereke lesz?!

amúgymeg szerintem mond meg a srácnak,hogy felejtsétek el azt az estét,és folytatódjon minden,mint azelőtt.

2011. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Igyon, de húzzon már határt. Gusztustalan, ha egy lány a nevét nem tudja olyan részeg...
2011. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Jajj, mintha a saját sztorim olvasnám, csak annyi a különbség, hogy nekem az utolsó pillanatban bevillant, hogy ezt nem kéne, és nem tettük meg, de nem sokon múlt. Megmondom, nálunk mi volt... A dolog után ő is bocsánatot kért, hogy így viselkedett, én egyrészt irtóztam tőle, másrészt még mindig szerettem. Azóta eltelt 1,5 év, és rájöttem, hogy a srác csak elég csúnyán kihasználta a helyzetet, mert tud mit érzek/éreztem iránta, és azt is, hogy részegen az ember többet megenged... Hülye voltam.
2011. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
21:30as vagyok, az kimaradt, hogy utána olyan egy hónapig nagyon egymásra se néztünk (mi is osztálytársak voltunk), és azt sem segített, hogy többen látták, hogy elvonultunk azon a bizonyos este (egy házibuliban történt), és szekálódtak vele. Aztán egy verseny miatt beszélgetnünk kellett, rendbe ez a kényszer nem tette a dolgaink, de egy kicsit enyhített a feszültségen. Kb. 7hónap kellett, mire normálisan tudtunk viselkedni egymással, és rendbe tettük magunkban ezt a hülyeséget.
2011. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Minek kell lekapni a 10 körméről??

A nálánál idősebbek és tapasztaltabbak is csinálnak oltári baromságokat,és ráadásul józanul!.....


A fiú attól tart,hogy te vársz tőle valamire,kapcsolatra stb...Ezt most sem tudja megadni neked,mert érzelmileg nem kötődik hozzád.Attól tart,hogy "csimpaszkodni" fogsz rá,és az kellemetlen helyzetbe hozhat mindkettőtöket,ráadásul 1 hónap múlva napi szinten együtt lesztek...

Biztosítsd a viselkedéseddel arról,hogy ilyenről szó sincs.(ne hozd fel a témát sem előtte,sem a barátnőiddel)

Majd így rendeződik köztetek a kellemetlen viszony...


Legalább rendes volt,és bocsánatot kért utána,ezért jár neki egy piros pont.

Akár ki is röhöghetett volna a haverokkal....

2011. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Azért ugye védekeztetek...?
2011. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!