Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Elengednétek 16 éves...

Szülők! Elengednétek 16 éves lányotokat a hétvégén bulizni?

Figyelt kérdés

És ha igen, meddig?

Ezelőtt még sosem voltam buliban, viszont most elhívott egy fiú osztálytársam. Csak félek, hogy nem engednének el, rosszabb esetbe leszídának érte.


2012. jan. 24. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha bíznék benned, akkor engednélek, bizonyos feltételekkel. Tudni szeretném hol vagy, hányra érsz haza, és kikkel vagy. Bekapcsolt mobillal elengednélek.
2012. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Próbáld meg! Max. nem engednek el.

Engem speciel nem nagyon engednek sehovase évente 2x engednek el akkor is úgy mint a hercegnők a mesében. Éjfélkor tipli van. És azt is úgy hogy vagy jönnek értem vagy ketten kísérnek haza.

17/l

2012. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Én is így voltam fiatal lány koromban, mint a 2. válaszoló. Nagyon pipa voltam emiatt a szüleimre. Mióta nekem is van egy kislányom (igaz, ő még kicsi, csak 4 éves) azóta nagyon megértem, hogy miért csinálták ezt velem. Az a szülő, aki szereti a gyerekét, félti (ki ilyen fokig, ki olyan fokig), de nem azért nem engednek el, vagy hoznak szabáloykat, hogy a te életedet nehezítsék, hanem hogy védjenek. :)
2012. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elengednélek, de meghatároznám hogy mikor kell haza érned, tudni szeretném hogy pontosan hová mész, kikkel, és mikor haza érsz azért rád néznék hogy milyen állapotban kerültél haza. Manapság a fiatalok isznak, cigiznek, drogoznak. Ha bármelyiket észre venném rajtad, akkor máskor nem engednélek el.
2012. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Biztosan nem fognak leszidni, max azt mondják nem mehetsz el!

Én a lányomat általában elengedem , de én megyek érte , és ezt közlöm a kedves "hazakísérnélek"-es barátaival is:-) Imádom őket, megbízom bennük de azért magamban mégiscsak jobban. Szoktam nekik mondani, hogy lehet irigykedni, de sajnos az enyém a csaj :-)

Nem drogozik, ha iszik akkor csak abból amit én veszek neki mert abba tudjuk hogy semmi nincs keverve. Van itthon egy doboz nagyon gyenge cigink, amiből buli előtt kap egy szálat. Ha szükségét érzi, elszívhatja. ( Bár legtöbbször hazahozza, de inkább ezt szívja, mint valaki más sz.rját.)

Én nem szoktam időpontot kiszabni a hazaérkezésre, csak az az egy feltétel hogy mobil bekapcs. , és hívjon ha menjek.

35.N

2012. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

attól függ hova mész,kivel

de ha megbízható vagy,normális emberekkel mész,és nem iszol,és nem fogsz ribinek öltözni akkor elengednélek,de csak ritkán,és 11-12ig és mennék érted

2012. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát engem el szoktak engedni.

Feltételek:- bekapcsolt telefon

- időkorlát (ált. 2-3 óra)

- csak barátokkal

- nincs pija

- nincs cigi

- nincs drog

- barátokkal

- nem leszek egyedül

- ha bármi gáz van azonnal telefonálok


kb. ennyi.

Amúgy még soha nem szegtem meg a feltételeiket, úh. a bizalom megvan. =)


13/l

2012. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted az időkorlátot? Hogy két három órát maradhatsz vagy pedig, hogy éjjel kettő-háromig?
2012. jan. 25. 15:49
 9/12 anonim ***** válasza:
ma 15:28 te hogy vetted rá őket? Én is 13 vagyok, de engem nem engednek, azt mondják, hogy annyit bulizhatok még.
2012. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsó,nyilván a te szüleid féltenek téged és vigyáznak rád,és tisztában vannak vele,hogy egy 13-15 éves nem való buliba,mert még fiatal gyerek..inkább örülj neki,semmi keresnivalód bulikban,örülj,hogy nem liberális neveltetésben részesítenek a szüleid,és nem a barátaid akarnak lenni hanem a szüleid,így legalább kevesebb az esély arra,hogy fiatalon teherbe ess,részegen fetreng mint a többi tini,vagy bármi bántódásod essen..20 évesen majd megköszöntek,hogy kislányként nem engedtek bulizni,majd megköszönöd még,hogy nem lettél,kiégett ribi,mint sokan a korosztályodból..
2012. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!