Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 14 éves lányoto...

Elengednétek a 14 éves lányotokat a Fridge fesztiválra? Ha igen, meddig?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem engedném el, max.velem együtt..
2011. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Már nem él az a törvény, miszerint személyi igazolvány ajánlott az ilyen helyekre? Nálunk nagyon figyelnek erre, ha razzia van, akkor akinél nincs személyi, azt begyűjtik a rendőrök, és a szülő mehet érte...Komolyan. Mivel 14 évesen nem hiszem, hogy van neki, szülőként nem lenne kedvem éjjel szaladgálni az őrsre, így otthon marad. Ráér később menni, nem marad le semmiről.
2011. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
várjatok még 1 évet. 14évesen max házibuliba, barátnőhöz pizsi partyba hasonlók
2011. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
esetleg a nővéremmel aki 22 éves vele elengedném a lányomat. Utolsó voltam
2011. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem. Esetleg ha nagykorúval menne,aki rokon vagy nagyon közeli ismerős,de akkor is átgondolandó. De függ attól is,hogy meddig akar maradni,vagyis ilyen éjszakába nyúlóan vagy sem.
2011. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Lányom 14éves és a 20éves nővérével kb. havonta elszoktam engedni. A nővére nélkül még nemengedném
2011. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen,MasterCard Pay Pass Stage programok elég jók mondjuk egy 14 éves lánynak pont jó és ahogy látom 15:00-tól vannak már koncertek meg minden féle programok sí és snowboard versenyek,de max 20:30-ig! utána jönnek a DJ-k jön a party tömeg szerintem itt már durvulás lesz a
2011. nov. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Már előre sajnálom a gyerekeiteket!

Én 14 vagyok, Sopron közelében élek és idén kinn voltam VOLT fesztiválon minden nap minimum 2-ig. Mi történt? Semmi. Ittam is, tomboltam és karcolás nélkül hazajöttem. Miért ne mehetne? Síel, korizik, bulizik egyet és hazajön 1-2 körül.

2011. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
kedves utolsó mivel nagy "okos,érett,tapasztalt,felnőtt" 14 éves gyerek vagy így biztosan rengeteg mindet tudsz a gyereknevelésről,egy 14 évesnek nem való még semmilyen fesztivál,koncert sem ivós buli,a 14-15 éves barátnőzzön menjen szülinapi buliba pizsibuliba,olyan házibuliba ahol ott vannak a szülők és megbízhatok,osztálybuliba ahol vannak tanárok, koncertre max a 20on éves bátyjával,vagy az apjával,majd rájössz ha felnősz,és lesz gyereked,hidd el a 14 éves lányom teljesen elfogadja a szabályokat,semmi baj vele,vidám kiegyensúlyozott,sportol,különórákra jár barátnőzik,mindent megbeszél velem,és eddig 1 koncerten volt nyáron a bátyjával,vigyázok rá, nevelem nincs minden megengedve és ez a normális
2011. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Kedves írtó okos 14 éves, sajnállak téged, hogy anyád le se sz... ilyen lányokból lesznek a "jaj 16 évesen teherbeestemmostmitcsináljak" típusú lányok!
2011. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!