Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogy elfelejtsem?

Mit csináljak, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Ma szerelmet vallottam egy nagyon édes, aranyos, okos, udvarias és jóképű srácnak. Ő azt mondta, hogy csak barátként tekint rám. Már három felest megittam. (házi szilva pálinkát). Kicsit spicces vagyok, de nem tudom, hogy hogy felejtsem el. Ötleteke? (és tudom, hogy az alkohol nem megoldás, de nem tudok mit csinálni. Ja meg folyton ezt a számot hallgatom: http://www.youtube.com/watch?v=AVuhMS7lE7k ) előre is köszi a vválaszokat
2012. jan. 29. 02:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alkohol tényleg nem megoldás.

Tiniként én is voltam ilyen helyzetben. Nem tudsz mit tenni, erőszakkal nem tudod elfelejteni, bele kéne valahogy törődnöd, hogy ez nem jött össze és próbálj meg te is barátként tekinteni rá. Hidd el, eltelik egy kis idő és menni fog. :) Remélem valamennyit segítettem.

2012. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Köszi. Sokat segítettél. :) Akkor megpróbálom.
2012. jan. 29. 12:36
 3/3 anonim ***** válasza:

én is voltam már ilyen helyzetben és akkor én is így éreztem, hogy nem fog menni a felejtés..de aztán elfelejtettem, azt mondtam h én egy nyomi lány vagyok aki nem kell senkinek..pedig csak neki nem kellettem és utána sokan azt mondták nekem fiúk is h jól nézek ki ugye visszakaptam a reményt h mégiscsak kellek valakinek és ez segített elfelejteni

szóval fel a fejjel sok mosoly és meglátod egy kettőre elfelejted, jönnek jobbak akik majd nem csak barátok akarnak veled lenni:)

2012. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!