Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ciki dolog a gördeszka egy...

Ciki dolog a gördeszka egy lánynak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék megtanulni gördeszkázni.

De anyum leugatott , hogy minek nekem gördeszka , egy lánynak ez nem való , csak a fiúk sportja stb...

Szerinted??


2012. jan. 31. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is deszkázok,vagyis most a tánc miatt ez kicsit mellékelt dolog lett,de nyáron amennyit tudok.

Én is lány vagyok és nagyon féltettek, gatya alá térdvédő aztán ennyi.

A fiúk meg megtanították az alapokat meg gyakoroltam amennyit tudtam. Szerintem az a ciki,mikor egy lány menőség gyanánt akar deszkázni vagy azért,hogy bevágódjon a fiúknál,na az ciki.

Én pl ilyen parkokba-bmx/deszka pályákra nem is megyek,nagyon ritkán.Csak az ilyen 'törzshelyekre' járok ahol nem bámulnak meg,hogy "jéé egy jány deszkázik" és nyáladzanak..


Nyugtasd meg anyudékat,hogy használsz védőfelszerelést.15l

2012. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem se ciki! :)

Téged ez érdekel és azzal nincs semmi baj. Mindenkinek más az ízlése.

Én pl. crossmotorozni és Quadozni szoktam :)

15/L

2012. febr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok lányt látni deszkázni szóval hajrá, egyáltalán nem "gáz".
2012. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egyáltalán nem az, bár benne mindig azt az érzést keltette hogy csak figyelemelkeltésre szolgál...
2012. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

"Nyugtasd meg anyudékat,hogy használsz védőfelszerelést."


Puncik használnak védőfelszerelést! Meg kell tanulni esni. Nem tudsz esni, és kitöröd a nyakad, akkor sokat ért az a sok drága vacak.

2012. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi. (:
2012. febr. 4. 21:22
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
fenét gáz! az a menő ha valaki nemtől független csapat valamit 18f! egyetértek előzővel: védőfelszerelés ide-oda meg lehet halni de épkézláb ki is lehet jönni bármiből. én pl tavaj zanyáltam egyet gauswheellel hugom+oszt társnőm előtt aszondják frászt kapnak h kimurdelek én meg így röhögve tovább, de pl volt olyan h sisak+ilyen olyan védő nagyon durva kínokat kaptam be. anyád meg valszeg kissé ódivatú. ma már majd minden fiús dolog elmegy lányoknál is ,visszafele nem mert ott van egy enyhe veszélye a buz! nak cédulázásra. sok sikert a deszkához.
2012. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

szerintem nem gáz ,inkább menő h van saját egyéniséged ,nem másokat követsz ,nekem bejönne egy deszkás csaj. a skateparkokban mindenki bámulna h "mivan??? egy csaj??" te pedig bemutathatnád mit tudsz ,vagy ha csak a suliba begurulnál deszkával akkor is néznének csak ,h tudsz deszkázni,szerintem tanulj Am hány éves vagy?



14f

2012. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Hanna is deszkázott a Barátok Köztben... Persze jobb a védőfelszerelés, mint a kórház látogatása vagy egy sebkötözés.
2012. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
kicsit sem gáz...sőt szerintem vonzó ha egy lány deszkázik. A fiúk nem tulajdoníthatnak ki egy sportot...
2012. jún. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!