Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lenne több deszkás kérdésem?!

M@x kérdése:

Lenne több deszkás kérdésem?!

Figyelt kérdés

Hogyan kell állni a deszkán mozgás közben?

Mivel kell a függőket meghúzni?

Mennyi idő alatt sikerül az ollie ha minden nap min. 1 órán át gyakorlok?

HOGYAN KELL OLLIEZNI??? :'( :'(


2012. jan. 30. 17:27
 1/6 anonim válasza:
Ha leírják neked nem nagyon fog menni. Nézz videókat. Amúgy nem rosszból, de mióta deszkáznál? Már láttam régebbi kérdéseidet is.
2012. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kb. 1 hónapja, és már néha egész kicsi ollie megy :D
2012. jan. 30. 18:30
 3/6 anonim válasza:
Egyedül tanulgatod, vagy van aki segít?
2012. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a környéken mindenki bmx-ezik.
2012. jan. 30. 20:01
 5/6 anonim válasza:

Ugy kell állni hogy oldalra fordulsz és előrre nézel kicsit lazán. Függőket azthiszem 11-12es fogóval megtudod huzni.

Nekem ollie egy hét volt nem egyedül tanultam.Az a lényeg hogy ne félj hogy elesel különben nemhamar lessz meg. Hirtelen lenyomod a bal lábdat és elkezdessz ugrani egyet és közben a jobb lábadat végighuzod a nose ighogy ki egyenesedjen és vizszintes legyen a deszka és landolsz.

Az egészben a laza hozzáállás és a bátorság kell. Félve és tiszta merev idegesen nemfog menni.

2012. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ollie bazi egyszerű. Annyi,hogy a deszkára úgy állj rá,hogy a bal lábad a deszka végén(vagy ha a bal lábad van elől akkor a jobb) tehát az a lényeg,hogy az első lábad a deszka végén legyen ahol pattintasz,lehetőleg ne telibe állj rajta,hanem kicsit a lábadnak a felső részével,tehát rugalmasan állj rajta,a másik lábad a deszka közepétől kicsit előrébb,és az is rugalmasan áljon. Pattints a lábaddal és rögtön kezd el húzni az első lábadat a deszka vége felé,utána már csak az érkezést kell begyakorolni.Én pénteken kezdtem deszkázni,tehát 3 napja,2x voltam kint olyan 4-5 órát és már első nap adtam az olliet,igaz kicsit de adtam. Tegnap kint voltam és 20-30 centis olliekat basztam oda+ a pop shovitot adtam 2x meg 1 lábra már megy:D 2 nap alatt
2012. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!