Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Milyen az apukátok,...

Kamaszok! Milyen az apukátok, milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 08:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Rossz...Nagyon nagyon rossz sajnos :(

15/L

2012. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Közepes. De rossz felé hajlik :)
2012. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó imádom ő is engem
2012. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Imádom:) Sajnos keveset van itthon, de akkor mindig velem van és sok mindent megenged, persze normális határokon belül. Tipikus apuci pici hercegnője vagyok:D

14L

2012. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Imádom aput, ő is engem :)) Én is tipikus "apuci pici egyetlen lánykája" vagyok. Sokkal engedékenyebb anyukámnál, és azt nagyon birom, mikor vásárolunk, és elszólom magam, hogy "de szép ez a cipő (van vagy 12 cm sarka), vagy de szép ez a ruha (egyáltalán nincs rá szükségem, max 1x venném fel), vagy de szép ez a ..." akkor már rögtön kérdezi, hogy megvegyük-e? :DD

De nem csak ezért szeretem természetesen. Mikor kisebb voltam, mindig játszott velem, stb...:)


Apu <3

2012. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Szuper!:) 3 fiútesóm van,egyetlen lány vagyok.

Mindent meg tudok vele beszélni,elég engedékeny-persze normális kereteken belül,nem félt túlzottan,stb stb,imádom


anya pont az ellentettje,tőle meg bírok őrülni,számolom a napokat hogy elköltözhessek itthonról,anya miatt

2012. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyon rossz. azt kell, hogy mondjam SZERENCSÉRE itt hagyott minket amikor 7 éves voltam. rendszeresen ivott meg erőszakos volt. néha-néha próbálja velem felvenni a kapcsolatot, de nem vagyok rá kíváncsi ahogy leissza magát és részeg állapotában elhord mindennek.
2012. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Rossz, nem foglalkozik velünk, olyan nap is van, hogy bár egy házban lakunk, de egy percre nem találkozunk. Én fél hétkor elmegyek iskolába, ő meg fél egyre mire hazaér a kocsmából (ahol nem dolgozik) és akkor már alszok.
2012. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos édesapám már nem él. :(


14/L

2012. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó. Velem nem annyira engedékeny (mivel még 2 lány tesóm van), de például elmondtam neki, hogy egy pasitól (egy bálon, ahol szinte mindenkit ismertem) nyertem pálinkát. Erre ezt mondta:

- Kislányom, most mindenki azt fogja hinni, hogy itthon nem is kapsz piát.

xD hát ezen jót röhögtem. NAGYON jó a kapcsolatunk (és még finoman is fogalmaztam... :D)

2012. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!