Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti könnyen el...

Kamaszok, ti könnyen el tudtok aludni este?

Figyelt kérdés
Tessék,már megint 11 óra lesz és nem vagyok álmos,a gépet is ki kéne kapcsolnom,de akkor meg nem tudok mit csinálni,nem vagyok álmi! :/ Ti ilyenkor mit csináltok? Reggel könnyen fel tudtok kelni? Általában mikor alszotok el este? Mit csináltok,hogy könnyebben menjen az alvás? :)
2012. jan. 31. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Éjfél után könnyen el tudok aludni. Előtte viszont sehogy sem. Hiába fekszem le korán... Reggel persze alig tudok felkelni.
2012. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na,én is így vagyok... :(
2012. jan. 31. 23:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is nehezen alszok el. Olyan éjfél, 1 körül szoktam.

Addig még tanulgatok ha kell, olvasok, rajzolok vagy zenét hallgatok (természetesen fülhallgatóval).

És 5 óra után , 5:30-kor kelek.

Nem szoktam magamat fáradtnak érezni napközben. És se kávét se energiaitalt nem iszok.

15/L

2012. febr. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én kb fél 11kor tudok csak elaludni, hamarabb nem. Hogyha előtte fekszem le akkor 1-2 órát szenvedek az elalvással, de hogyha fél 11-11 körül akkor 10 perc és bedobom a szunyát
2012. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem, ha nem vagyok álmos akkor 30-40 perc minimum mire elalszok...
2012. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj futni lefekvés előtt kb. 2 órával az tök jó. Én azóta tudok aludni. :)
2012. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van amikor el tudok könnyen aludni, általában 5-6 óra körül, de akkor nem lesz semmi a tanulásból, mert este szoktam tanulni. Van amikor pedig elalszok és utána álmodok és olyan mintha nem is álmodnám a szitut, amiben benne vagyok, hanem tényleg megtörténik. De van amikor az Istennek se megy az alvás, 11 körül is ébren szoktam lenni - ez akkor van, ha lesz valami másnap és izgatott vagyok. Nagyon. :)


18/N

2012. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én hamar szoktam lefeküdni (max fél 10) de mindig kattog, jár az agyam így több óra múlva birok csak elaludni... ha éjszaka is felkelek sokszor azon kapom magam hogy már megint gondolkodom valamin és sokszor ezt is csak kb 1 óra múlva veszem észre :/ -.-" fura ....
2012. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Annyi mindent kell csinálnom egy nap,suli barátok,tanulás,tánc,magán órák,rohangálás,kutyát edzeni stb..hogy mikor olyan 11 körül beesek az ágyba örülök,hogy feküdhetek és olyan 10 perc (max). el is alszok aztán reggel kelek és előröl minden,de egész nap pörgök szóval kipihenem magam:) 15l
2012. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem általába kell egy fél óra hogy elaludjak,vagy több..
2012. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!