Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Büszke lennél az édesanyádra,...

Büszke lennél az édesanyádra, vagy cikinek tartanád?

Figyelt kérdés

Ha egy szülőire az alábbi linken találhatóhoz hasonló ruhában menne el ?

[link]

Én vagyok az anyuka( hajam is ilyesmi, csak még pár kiló felesleg van a terhességem miatt) , és várom a 15-16 éves lányok válaszait! :-)

35.N


2012. febr. 2. 20:47
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
90%

Bár én nem tinilány vagyok (és anyura sem lennék büszke, ha így mászkálna :)) viszont én simán felvenném. Nincs ebben a ruhában semmi ciki, ha valaki csinos :)

(32 éves)

2012. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

A ciki alatt azt értem hogy a gyereknek nem-e ciki hogy az anyja "próbál felkapaszkodni a mai divathoz"

amúgy zöldkéz:)

2012. febr. 2. 20:55
 3/43 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem ciki, inkább örül a lányod, hogy fiatalos az anyukája. 19/L
2012. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
39%
Én nem nézem jó szemmel, ha egy család anya úgy akar öltözködni, mint egy tini. Egy nőnek, akinek már gyereke(i) van(nak), ne az legyen a legfontosabb, hogy hogy néz ki, mennyire divatos. Sosem értettem az ilyen nőket. Amúgy a képen a ruhák nem olyan borzasztóak, elég átlagosak.
2012. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
74%
Hát, szerintem ez már kicsit túl sok.. És nem azért, mert azt mondom hogy hordj otthonkát.. Hanem nőnek akarj kinézni. Ez a szerelés a komolytalanabb/fiatalabb lányokhoz illik. ÉS EZ NEM NEGATÍVUM. De szerintem anyukaként, 35 évesen ne fiatal lányos akarj lenni, hanem nőies :)
2012. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
92%
Egy szülőire normálisabban is fel lehetne öltözni.
2012. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
77%

Én sem vagyok már tini, de az én anyukám is így öltözik. Fiatal és fiatalos is. Ez szerintem egy tök egyszerű, snassz ruha. Nem értem miért ne vehetné fel valaki 35 évesen????


24 éves anyuci

2012. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez tök átlagos, egy sima feliratos póló. Se nem lennék büszke miatta, se nem tartanám cikinek. Azt hittem, legalábbis valami goth szerelést linkelsz be :)
2012. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez nem egy harmincas, érett nőnek való ruha, hanem egy éretlen kamaszlánynak. Én nem örülnék, ha ilyet venne fel..
2012. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
80%
Az anyukámon nehezen tudnám elképzelni, mert õ nem olyan vékony, inkább kerekdedebb. :) Szerintem ha te fiatalos vagy kívũl belül, a viselkedésed,gondolkodásmódod is fiatalos, nyugodtan felveheted. Én büszke lennék! :) 15/L
2012. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!