Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Hogy tudnám...

Mit csináljak? Hogy tudnám meglátogatni?

Figyelt kérdés

A papám nagyon beteg és attól félek már nem él sokáig. Apukám az egyetlen aki feltudna vinni de neki soha nem jó.Az a baj,hogy nagyon messze lakik tőlem és egyedül nem tudok felmenni.

14/L


2012. febr. 5. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem tudsz egyedül? Busz,vonat meg a cím ahova menned kell. Nekem ilyesmi soha nem okozott problémát főleg ilyen fejlett technika mellett:D ,mint pl a google térkép. Nameg van szám ha eltévednék.

Vagy nem akarnak elengedni egyedül?

És anyukád,tesód,nagynéni,nagybácsi,unokatesó? Senki nem tud elkisérni?

És ha már így tudjátok,hogy papád ilyen beteg akkor már nem alap dolog,hogy meglátogatjátok? Ha már messze lakaik akkor néha.

Rendes dolog,hogy elakarsz menni,remélem eljutsz hozzá!15l

2012. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Apukámnak ott a barátnője és ő nem engedi,hogy elvigyen.Anyukámmal nincsenek jó kapcsolatban.És olyan helyen lakik ami erdős és oda nem jár be busz gyalog pedig messze van.
2012. febr. 5. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:
bicikli?
2012. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még kocsival is több óra lenne.
2012. febr. 5. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem akkor anyukádnak kéne intézkedni...ha te nem tudsz apukádra nyomást gyakorolni akkor bízd rá ennek kiharcolását anyukádra!

a következő ötletem pedig a családsegítő...feltételezem ha segítséget kérnél valamilyen szociális intézménytől és azok apukádat vegzálnák emiatt akkor csak megjön a hajlandósága....sok sikert!

2012. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem egyszer tatám felhívott,hogy nagyon rosszul van és éhen fog halni(persze túlzott és tudtam,hogy nem olyan komoly),de 2,5 órámba telt,de eljutottam hozzá.

Addig nyafogj apudnak amíg nem visz el. Több ötletet már nem tudok írni.

2012. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha apukádnak egy kicsi is fontos lennél, akkor nem a barátnőjére hallgatna. Mindenképpen harcold ki, hogy elvigyen a papádhoz, mert ha ne' adj isten tényleg bekövetkezik a legrosszabb, akkor egy életre bánni fogod, hogy miért nem mentél el. Apukád barátnőjének ebben nincs joga beleszólni!!!
2012. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült meglátogatnod? Még él a papád? Látogasd meg minden áron, mert én elveszítettem a nagyapámat, és akkor nem tudtam, hogy haldoklik, emiatt nem használtam ki az időt.
2012. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!