Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mettől meddig tart a kamaszkor?

Mettől meddig tart a kamaszkor?

Figyelt kérdés
Mennyi az átlagos "ettől-eddig", illetve meddig tart annak, akinek az átlaghoz képest gyorsabb/lassabb lefolyású?
2009. jún. 1. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
7 eves kortol kb, de van olyan, akinek 10 eves kortol 13 eves korig a kiskamaszkor, utana 14-18 eves korig a kamaszkor... de ezt persze nem lehet szentirasnak venni, egyenenkent elterö
2009. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És olyan lehet, hogy 18 éves srác vagyok, és még úgy érzem, hogy még legalább 2-3 évig is tarthat nálam? Ez a későn érő típus?
2009. jún. 1. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Fejlődés lélektani felosztás szerint:

kb 11-13 éves kortól 18-19 éves korig. Aztán jön a faital felnőtt kor ami "kilábalás" a kamaszkorból ez kb 18-20 éves kortól tart 25-26 éves korig. ki hogy érik.

Nem hiszem ,hogy későn érő lennél. Ez tök normális.

2009. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem személytől függ.
2009. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
elsö vagyok, nem tudom milyen agyon iskolazott barom pontozott le, amikor ez a szakmam, es teljesen helytallo, amit irtam. Amugy termeszetesen eltarthat meg 2-3 evig, amig vege a te kamaszkorodnak. Ez egyenenkent valtozo, nem lehet konkret korral behatarolni
2009. jún. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Ne akard, hogy vége legyen a kamaszkorodnak!!!

Én úgy érzem magam, mint egy 16 éves testben egy 30 éves nő! Szőrnyű! 9-14 éves koromig lázadtam minden ellen, akkor volt a kamaszkorban... És most.. Nincsenek korombeli barátaim, az egész osztályom k.rvának tart, amikor még szűz vagyok, csak egyszerűen nem vagyok hajlamos az ilyen primitív emberekre mint ők. 20 éves kortól kezdődik az én baráti társaságomban a ranglétra...

Örülj ameddig kamasz vagy.. Bárcsak én is az lehetnék... És ezt 16 évesen mondom.Szánalmas.

2009. jún. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Fiúknál és lányoknál is más...

Lányoknál a nagyon brutális korszak a 12-14 de a nyugisabb kamaszkor is eltarthat 18-19-ig

Fiúknál... 14 évesen kezdődik és sosem ér véget :D

2009. júl. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!