Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszkor vagy bediliztem?

Kamaszkor vagy bediliztem?

Figyelt kérdés

Egyik pillatanban nagyon jó kedvem van,mindenen nevetek,mindennek örülök,stb.Aztán hirtelen szomorú leszek,eszembe jut minden szomorú emlék,sírni kezdek majd minden kezdődik újra és újra.. Már lassan ott tartok,hogy nincs olyan nap,hogy valami miatt ne sírnék.(hozzáteszem,most télen sokkal többször van rossz hangulatom és közérzetem).

Mik ezek az állandó hangulatváltozások és irányíthatatlan érzelmek?

15/L



2012. febr. 5. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Kamaszkor. :) Nem tudsz ellene mit tenni. Én sokszor a rossz kedvem miatt hisztizek is.
2012. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszkor..tombolnak benned a hormonok:)

Nekem most az van,hogy SOHA nem sírtam filmeken.. 13-14 évesen néztem a Titanicot,Bakancslistát,Forrest Gump stb.. egy könnycsepp se-semmi.

Mostanság meg minden filmen képes vagyok bőgni,még a vígjátékokon is..hogy jajj milyen jó neki meg ilyenek.. beteges:D Dehát ez van.Most néztem meg az Emlékezz rámot még azon is bőgtem..15l

2012. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
meditálj!
2012. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ööö, kamaszkori bedilizés! :)


Nyugi csak vicceltem, leütöttem a labdát. Egyetértek az előttem szólókkal, nem dili.

2012. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Javaslom gondolkozz rajta hogy épp az adott dolgot miért érzed. Ismerd meg az érzéseidet, ez sokat fog segíteni. (a viccelődő)
2012. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez van sajna, egyszer jó kedvem van aztán meg sírni tudnék , nincs mit tenni vele sajna , de jó ez így majd kinövünk belőle (remélem) :D 14/L
2012. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kamaszkor (ismerős)
2012. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szexelj.
2012. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én meg 12 vagyok és majdnem zokogtam a Titanicon, tehát embere válogatja :)

szerintem csak kamaszkor

2012. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mintha magamat hallanám.:) Ugyan így vagyok ezzel.

Kamaszkor.

2013. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!