Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tetszik nekem egy fiu mit...

Tetszik nekem egy fiu mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik de nem tudom h én is tetsze-e neki?egyszer azt mondta h szeret meg msn-ennormáisan elbeszélgettünk olyan jó volt.de még nem nagyon ismerem.nem hiszem h én is tetszenék neki.mit tegyek?
2009. jún. 3. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

mondjuk menj oda hozzá és kérdezd meg, hogy talizna-e veled.

elmennétek egyet fagyizni, vagy ilyesmi, közben beszélgetnétek és lenne alkalmad megkérdezni, hogy tetszel-e neki...

2009. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Szia! 13 évesen még nem kell tenned semmit! Ennyi idősen csak BARÁTOK legyetek. A fiúzással még ráérsz bőven, ennyi idősen nekem is tetszett valaki, de megsem fordult a fejemben h ez neki is tudnia kellene. Még nagyon fiatal vagy nem kell még ebben a korban kapcsolatot kialakítani. Ha idősebb leszel a fiúk találnak meg téged! Lehet majd ő is. Légy türelmes és várj még. 24/L
2009. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

kedves utolsó válaszoló! nem értem miért korai? na meg ha nem tetszik a fiúnak mindegy! attól hogy van egy szerelme még nem jelenti azt hogy egyből máris előre gondolkozik! ráadásul tanulnia kell! ha nem tanulja meg hogy hogy kezele a kényes helyzeteket és a szerelmet akkor lehet hogy 17 évesen meg áll mint egy bamba és vigyorog de nincs mersze megszólalni a többiek meg ahogy a mai világot látom kiröhögnék!


szóval lányka! ismerd meg őt vagy ilyesmi várj egy kicsit hátha kezdeményez ha mégsem csináld azt amit az első válaszoló írt! fagyizzatok... esetleg szünetben (ha osztálytársak vagytok) beszélgessetek ilyesmi!


előre is köszi a lepontozást!

2009. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

12 éves lány vagyok,16 éves a barátom,már fél éve együtt vagyunk,és dúl a láw...:)

A kor nem számít,attól függ,mennyire vagy érett rá...Én se voltam biztos magamban,merthogy a srác tetszett,szerelmes voltam(vagyok:)belé,de kicsit nehéz volt,hogy ilyen fiatalon kapcsolat....Szerencsére nagyon szeret ő is,így van olyan,hogy este órákat elbeszélgetünk mindenféléről...: )

2009. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

utolsó válaszoló:jah,és a kérdésre válaszolva...szerintem mosolyogj rá mindig,tehetsz célzásokat,de ne kezdeményezz,az a fiú dolga!

amúgy hány éves a srác?

amúgy meg ha azt mondta,h szeret,akkor meg mi a probléma?: D

krédezz rá,h hogy értette ezt...

2009. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!