Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti hogy reagáltok...

Szülők, ti hogy reagáltok arra, hogy a tinilányotok szexuális életet él?

Figyelt kérdés

Szerintem az én szüleim reakciója nem normális. Anya hisztizik, apa meg viccelődik vele. Tök kínosan érzem magam már...

Pedig amúgy már 2 éve nem vagyok szűz, de fél év után most van megint barátom, akivel lefeküdtünk. Gondolom látták a szemétben az óvszerdobozt... De régen nem voltak ilyenek.. :/

Pl anya a fejemhez vágta, hogy "ha d*gni tudsz, akkor ezt is tudod" meg ilyenek... Apa meg, hogy "na jót szexeltetek éjjel?" -.- Ezt a haverja előtt...


17/L


2012. febr. 13. 17:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
18%

Apád egy paraszt...

Anyádat még megértem..

Esetleg, ha az első szex előtt megbeszélted volna velük,hogy úgy érzed készen állsz.... Akkor nem lenne ez .

2012. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De sose beszéltünk ilyenekről, minek kellett volna bejelentenem?
2012. febr. 13. 17:05
 3/14 A kérdező kommentje:
De tényleg nem tudom, miért kell így reagálni. Vagy hogy egyáltalán miért olyan "nagy dolog" ez? Szeretjük egymást, lefeküdtünk, ennyi.
2012. febr. 13. 17:06
 4/14 anonim válasza:
55%

Attól független 15 évesen még egy kislány voltál...

Te akkor meg ne hisztizz ezen... Nagylány vagy a szexhez már 2 éve, akkor tanuld meg ezt is kezelni.

2012. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem erre voltam kíváncsi. Egy idegen véleménye ebben a témában meg főleg nem érdekel.. :)
2012. febr. 13. 17:13
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

ha d*gni tudsz, akkor ezt is tudod


valószínű valamit nem szoktál csinálni amit el várna anyukád pl tanulás vagy takaritás stb.. ez a kb a Bulizni van esze bezzeg tanulni arra nincs kijelentés egyik verziója

2012. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Hm,17 éves vagy.ha már 2 éve nem vagy szűz,ehhez csak annyi a hozzáfüzni valóm,hogy kicsit korán kezdted,de nem baj.(Nem is az én dolgom).


Anyád reakcióját nem értem(mi az ha d*gni tudsz, akkor ezt is tudod" ,mi az az ezt is?,ha használtatok óvszert,akkor 99%,hogy nincs gyerek,meg fertőzést se kaphattatok egymástól.


Teljesen jól csináltátok.


Apádnál kicsit elszállt a szoftver,-ilyent pláne a haverja előtt,úgy értem,a haverja jelenlétében - nem engedtem volna meg magamnak a helyében,de még ha nincs jelen akkor se.Ez a ti magánügyetek.


Én még nem vagyok szülő,de lassan már lehetnék,csak nincs anyajelölt.29 ff(amúgy egyke vagyok,elvált szülők gyermeke),és idén nyáron leszek 30.

2012. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

"Egy idegen véleménye ebben a témában meg főleg nem érdekel.. :)"


Akkor minek írtad ki a kérdést?


Engedd el a füled mellett, amit mondanak és akkor majd leakadnak a témáról.

2012. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

felnőtt vagy, nem? (a nemi éléeted alapján)

akkor meg nem mell a rinya, azt a gyerekek szoktak


engedd el a füled mellett, max ha nagyon lovagolnak a témán, mondd, hogy nem érted mi a bajuk, használtál óvszert, így nem vagy se aidses se terhes, ez csak nem baj?


Anyádnak meg segíts többet és beszélj vele rendesen

2012. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Az én lányom 16 éves és nyáron feküdt le a barátjával. Sehogy sem kellett reagálnom hogy szexuális életet él mert első perctől fogva beavatott mindenbe.

Itt megint megmutatkozik a szülő-gyerek kapcsolat, gondolom nem sokat beszélgettek?!

35.N

2012. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!