Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? Elsősorban tizenévesek véleményét kérem!

Figyelt kérdés
11 vagyok.Felvilágosult vagyok(az idióta osztálytársaimnak köszönhetően).Tudom már azokat ,amiket még nem nagyon kéne tudnom,és nem értem hogy a többi osztálytársam miért folyton csak a szexről tud beszélni?!Elsőben már tudtam mi az,mert már egy lány elmesélte nekem!Miért van mostanában ez,hogy míg én nyáron ki akarok menni piknikezni,ők a facebookon akarnak szexista hülye posztokat nézegetni?Miért van ez??

2012. febr. 13. 21:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
mert éretlenek még ehez a témához és vicces nekik.
2012. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Persze nem mindenki ilyen,de az ilyeneknek már az agyamra mennek,hogy csak erről tudnak beszélni!
2012. febr. 13. 21:12
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert most épp ebben a korszakban vannak,ez érdekli őket. Nekem is voltak sőt vannak is ilyen osztálytársaim.15l
2012. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

Mert, mikorra akartad megtudni? 18. éves szülinapodon? Jó úton jársz, hogy kiváló bigott szülő legyél.

Egyébként szerintem nem vagy tisztában a szexista fogalmával!

2012. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%
nem hiszem, hogy bárki is tizenéves lett volna a válaszolók közül...
2012. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van az egyik előttem válaszolónak, légy lazább. Nem mondom, hogy dugasd magadat egy bokorban, de nézd el nekik. 11 évesen szerintem alap, hogy fel vagy világosulva és tudod, hogy nem a gólya hozott. A szexista meg nem az, amiről te beszélsz, kérd ebben anyukád vagy Wiki barátnőd segítségét.
2012. febr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem nekünk ez téma csak 10-ben volt...az olyan 16 éves kor...

Most már minden napos poénok, vallatások folynak... 18-19 évesek vagyunk...

de mikor kisebbek voltunk tudtuk mi az, tudtuk mire való de nem érdekelt minket...a csókon voltunk ki akadva, meg azon ha mikor sorba kell állnunk melyik fiúnak kell megfogni a kezét...

2012. febr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%
Mi az amit tudsz, de nem kéne? Egyébként jó lenne ha anyukáddal beszélnél ilyen dolgokról, mert egyáltalán nem biztos, hogy az osztálytársaid is az igazságot tudják. Egy 11 éves lánnyal már beszélni kell a szexuális dolgokról, de az anyukájának!
2012. febr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom,hogy nem anyukád világosított fel,szerintem beszélgess vele a témáról,az nem baj,hogy tudsz a dolgokról,de azért ne kezd el művelni,még úgy 6-7 évig.Manapság nem az a baj,hogy felvilágosultak a gyerekek,hanem az,hogy baromira rosszul informáltak sok mindenről,a szülőkkel nem beszélgetnek róla,és mivel kíváncsiak és nem gondolkodnak előre 13-15 évesen már szexelnek,mert milyen menő,meg attól azt hiszik felnőttek lesznek.Kérdező azért viselkednek így meg nevetgélnek rajta,mert még éretlen gyerekek ami természetes.
2012. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
örülj neki, hogy te nem vagy olyan, mint ők. Ne is lergyxél.
2012. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!