Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha msn-en vagy facebookon...

Ha msn-en vagy facebookon valaki rendszeresen lassan és röviden válaszol azt jelenti hogy lesz*r és le akar rázni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy nem tud gépelni, ilyet sokat ismerek, vagy kérdezd meg őt. ha unottan válaszol, akkor biztos nincs kedve beszélgetni veled.
2012. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én ha valakivel nem akarok beszélni, akkor vissza se írok. és ha visszairok, de olyat, hogy, mosolygós, ok vagy egyéb akkor mást csinálok, és az illetővel való beszélgetés háttérbe szorul.. de nem lerázni akarom.
2012. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem láthatod, hogy ő éppen mit csinál ott a gépnél. Lehet, sok mással is foglalkozik közben és annyira nincs "rákattanva" az msn-re, nem is facebook függő, nincs energiája ezekre a dolgokra.

Én pl. külföldiekkel szívesen beszélgetnék facebookon, van is néhány ismerősöm, de általában egyszerűen nincs energiám, kedvem ott pötyögtetni a billentyűket a facebook előtt.

2012. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tündianya ***** válasza:
100%
Én akkor válaszolok lassan, ha közben mással is chatelek, vagy közben netezek stb. Ha le akarna rázni pl., akkor egyszerűen nem válaszolna szerintem. A rövid válasz talán csak annyit jelent, hogy nem beszédes típus.:) De, ha személyesen más pl., akkor akár igazad is lehet.
2012. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 norberto carreras válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, és egyébként is a csetelés túl hideg, nem látod a másik fél arcmimikáját erre találták ki a kis :) smile jeleket.
2012. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dia™ válasza:

én pl nemtudok smile nélkül írni ( : valami mindig kell.

de szerintem csak lassan ír vagy tényleg csak egyszerűen lusta gépelni...xD

2012. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van akivel jól elbeszélgetek amúgy, meg chaten is valamennyire, de chaten nem mindig és ha jól beszélgettünk is egy idő után mondja, nem bír annyi ideig egy helyben ülni mennie kell. van ilyen :D
2012. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!