Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnátok, s mit...

Mire gondolnátok, s mit csinálnátok, ha rájönnétek: a partneretek /5 éve vagyunk együtt/ fiának a barátai között ott van a Facebookon a partneretek volt barátnője, és rendszeresen irogat a fiú az apa volt barátnőjével? /kb.28 évesek mindkettten/

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 18:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

Semmit,mi ezzel a gond?

Két fiatal,jóban vannak, ismerkednek!

Majd akkor aggódj, ha az apa irogat neki!

2011. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
nem semmi ez a kérdés,ugyanakkor az első válasz kenterbe veri
2011. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem kéne 20 évvel fiatalabb csaj beújítani a papinak és nem lenne ilyen szitu...
2011. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Jóban voltak, mi ezzel a gond, nem apuka írogat.
2011. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
???
2011. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Ez aztán a kérdés!!! Mi van?
2011. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, h én vagyok a laza erkölcsű, vagy nem is tudom, milyen, de én sem látok ebben kivetnivalót. Vagy rosszul értelmezem a kérdést. Lássuk csak: vagy te és a párod, a párodnak pedig van egy fia, illetve szintén a párodnak egy exbarátnője. A fiú és az exnő pedig írnak egymásnak facebookon. Eddig stimmel, ugye?

Miért ne írhatnának egymásnak? Nyilván jóban voltak akkor is, mikor apukával együtt volt a csaj. A kérdésedből pedig nem derül ki, h milyen jellegű üzeneteket váltanak egymással. Ez lehet egyszerű haveri érdeklődés is, meg lehet ennél több is.

Viszont ami a legfontosabb: két igencsak nagykorú emberről van szó (hiszen 28 évesek, ahogyan írtad is), akik a saját életüket élik, és igazából közöd egyikükhöz sincs. Jó, a fiúhoz közvetve van, hiszen a párod fia, néha találkozni kell vele, de nem a te fiad, illetve semmi szorosabb kapcsolat nincs köztetek.

Az már csak a helyzet pikantériáját adja, hogy a srác a volt "mostohaanyjával" kavar (ha kavarnak egyáltalán, és nem szimpla haverságról van szó).

Ráadásul ők még korban is illenek egymáshoz, nem úgy mint a csaj a pároddal :P

2011. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
ma 18:45 vagyok. A kérdésre a konkrét válasz kimaradt: a helyedben én semmit nem tennék, és semmit sem gondolnék, mert nincs közöm hozzá semmilyen szinten.
2011. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Amíg a csajszi együtt volt az apukával, addig folyton marták egymást a fiúval, most olyan nagy barátok lettek? Valahogy úgy érzem, engem tárgyalnak ki. A lány a szakítás után többször is próbálta magát visszakönyörögni a páromhoz.
2011. nov. 21. 18:48
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Hűbammeg... ha nincs probléma, akkor csinálsz magadnak?
2011. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!