Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csinálja ezt velem?

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy tanár aki nagyon pikkel rám. Nem tudom mi lehet a baja, és eléggé zavar már. Azt hittem, hogy egyszer- egyszer mindenkinek beszól, na de ez már nagyon sok. Soha életemben nem szóltam vissza, nem ásítottam órán, figyeltem, megcsináltam a házit, ilyenek. Mostanában volt egy rosszabb (3)as feleletem. Elfelejtettem egy sort, és onnan lőttek az egésznek. Nagyon megijedtem, azt hittem nem hiszi el, hogy tanultam. Pedig készültem.

Szóval:Múlt hét szerda óta hiányzok mert beteg vagyok. Akkor szerdán azt mondja, hogy dolgozat miatt nem megyek vagy tényleg beteg vagyok. Aztán beszól az egyik osztály strébere (a nyalós.. ), hogy dolgozatot írunk. Már bocsánat, de sose maradtam még itthon dolgozat miatt. Kb. egész nap szaladgáltam wc-re, hányni- f*sni -.-

A héten (azt hiszem kedden) elkezdi, hogy nagyon szánalmas vagyok és kezdjek magammal már valamit. Mindezt teljesen lesajnálóan, szánalommal jelenti ki. Rosszul esik, hogy a hátam mögött aláz le.

Még tudni kell: kb. 1 hónapja be kellett adni egy házidolgozatot. Napokig dolgoztam vele mire tökéletes lett, el is küldtem. Majd másnap megyek suliba, és közlik, hogy nem szabadott a házidogát vázlatpontosan írni,és én persze tettem bele olyan részeket is. Odamegyek óra után, és azt mondja, hogy ez nem olyan nagy baj. (Szóval ilyenkor még nem volt velem baja). Aztán ma kijelenti, hogy nem találja az enyém és nem adtam be. Nagyon dühös volt rám, hogy mit képzelek magamról etc. Ezen eléggé felidegesítettem magam. Mi az, hogy ő eldönti, hogy nem adtam be? Beadtam.. Nem tudok mást csinálni, ha cirkusz van mindenből.

+ eldöntöttem, hogy odamegyek és megkérdezem mi a baja velem, mit cisnáltam ellene. Nem tudom, hogy rontok e a helyzeten, de ezt nem bírom. Nem értem miért piszkál engem. Fogalmam sincs.

szerintetek? segítsetek, eléggé ideg vagyok már..



2012. febr. 23. 21:34
 1/10 anonim válasza:
100%
hány évesek vagytok?
2012. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
14 éves
2012. febr. 23. 21:40
 3/10 anonim válasza:
a tanár?
2012. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nemtudom, nem idős.. fiatal nő
2012. febr. 23. 21:42
 5/10 anonim válasza:
akkor nem lehet beléd zúgva. simán nyomorék a nő.
2012. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

kicsit bővebb válaszokra vártam.

szerintetek emgkérdezzem mi a baja? vagy csak rontok a helyzeten?

vagy mért pont engem..

2012. febr. 23. 21:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Jézusom, eszedbe ne jusson megkérdeni, tanártól ilyet nem kérdezünk, csak még jobban kiakadna rád.

8.-os, vagy 9.-es vagy? Ha 8.-os, akkor nyugi, ezt a 3 hónapot még kibírod, ha 9.-es vagy, akkor próbálj a tanár kedvében járni, vagy várj, hátha javul a helyzet magától.

Tudom, milyen sz.r ha ok nélkül utál téged egy tanár. Ha neked a 3as rossz jegynek számít, akkor gondolom alapból elég jó tanuló lehetsz. Én is az vagyok, mégis 2 évig utált az egyik tanárom mint a sz.rt [és azok miatt, amiket tett velem, én is őt], az egész osztály előtt megalázó dolgokat mondott rólam, és a tanáriban is kibeszélt, aztán az egyik tanártól tudtam meg, hogy miket mond rám, akikkel anyuék jóban vannak. A lehető legrosszabb jegyet próbálta adni mindig, egyszer egy apróság miatt kaptam nála 1est. 3 évig tanított amúgy összesen, de valamiért az utolsó 1 évben teljesen megváltozott [még csak tippem sincs miért], és másképp viszonyult hozzám, már szinte megkedveltem, és sajnáltam, hogy szülési szabadságra megy. :D De végülis nyugisabb nélküle a suli....


15L 8.osztályos

2012. febr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

8.os vagyok, de gimis. Szóval még több, mint 4 évig együtt leszünk. Mellékesen nem vagyok jó tanuló,csak abból a tantárgyból esett rosszul.

Na de komolyan.. Amugy mindig mondja, ha valami bajunk van jelezzük. Hát nekem már nagyon elegem van belőle. Régen nagyon imádtam az óráját, de most.. Kb. rettegek .. :/

Meg egyszer volt, hogy külön lapra kellett írni, és mondtam véletlenül egy tényleg nagy butaságot. De azér annyira nem, hogy odajöjjön és felemelja a lapom, ezután közölje, hogy semmi keresnivalóm nincs itt.

Tavaly nála vizsgáztam 5ösre, idén 4esre. Szóval nem mondhatja azt sem, hogy nem tanulok a tantárgyára.

2012. febr. 24. 07:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidet küldd be beszélni a tanárral és az igazgatóval, hogy vegyen vissza magából, tanítani van ott és nem gyerekeken kiélni a nyomorát vagy csesztetni egyiket-másikat, mert neki nem szimpatikus.
2012. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nah és én mit mondjak,amikor ötös tanuló vagyok (soha nem nyalizok)és mégis utál egy tanár.
2012. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!