Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egyedül vagyok ezzel a dologgal?

Egyedül vagyok ezzel a dologgal?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 14 leszek a nyáron. Mindig is külön egyéniség voltam a többiek között, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy ne tudnék alkalmazkodni, vagy esetleg zárkózott lennék. Sajnos sosem volt olyan barátom, vagy haverom, akivel meg tudtam volna beszélni a komolyabb gondjaimat, vagy akit igazán érdekeltem volna. A suliban van pár lány, akivel beszélgetni szoktam, de ez a kapcsolat velük az iskolán kívül nem működik. Általában itthon ülök, ezért előre rettegek a nyártól. Nincsenek programjaim, nincs akivel elmenjek sétálni, moziba, vagy egyáltalán beszélgetni kicsit, kezdek itthon besavanyodni, és ezt egyre nehezebben viselem. Tudtok tanácsolni valamit? :) 13,5/L
2012. febr. 23. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül ezzel :-) Én is így voltam-vagyok csak én feltalálom magam és egyedül is egész jól eltudok lenni. Keresőben van jó pár kérdés : "Mit csináljak, ha unatkozok?" stb, onnan tudsz ötletet meríteni.


19f

2012. febr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Van másik 7 milliárd ember a földön, valószínű egyedül vagy evvel.... Amúgy meg minden 5. kérdés erről szól, egyrészt ez a koroddal jár, másrészről meg lássuk be, panaszkodsz és sajnálod magad ahelyett, hogy változtatni próbálnál és mennél, próbálnál beszélgetni az emberekkel.

Azt várod kb, hogy ők hívjanak és keressenek, de elmondom neked, nem repül senki szájába a sültgalamb. Ha szeretnél barátokat, tegyél érte, de otthon a sötét szobában billegve és sajnálva magad ez nem fog megtörténni. Változtass magadon.

2012. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Járj külön programokra.

Én pl: táncolok, lovaglok stb. nyártól futótársam is lesz (eddig egyedül futottam)

Tök sok barátot szereztem. :)

Élvezd az életet. *-*

13/l

2012. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia! én is érzem sokszor ezt.és a nyaram is kb. ilyen,hiába vannak barátaim. ha gondolod írj privit :D 14L
2012. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hívd el ezeket a lányokat a suliból hozzátok:)
2012. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz egyéniség allatt?

Alternatív vagy? Vagy inkább retrós?

milyen vagy?

Ja és nem vagy egyedül velem vagy:)

15/L

2012. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül sokszor érzem én is így magam de elkezdtem sportolni és olyanokat is meg ismertem akik itt laknak de életbe nem láttam.Nyáron pedig vannak olyan régi haverok akikkel lemegyünk partra.14/f
2012. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!